hamile olabilirmiyim?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
merhaba arkadaslar saglik nedeni ile ben korunamiyorum.bir cocum var.gecenlerde bir kazaya kurban gittim yani korunmadigimiz son anda farkettik caba gösterdik ama sanirim birazda olsa bir seyler oldu gibi.umarim anlatabildim.simdi hamile kaldiysam bunu en erken nasil ögrenebilirim birde arkadaslar sol yumurtaligimda iki gundur tuhaf sanci desem degil basinc desem degil bir tuhaflik var agri var gibi sanki yumurtaligim sismis gibi.hamile kalmis olabilirim eger öyle ise kürtaj olmadan bu hamilelikden nasil kurtulabiliirm.korkuyorum arkadaslar.simdi bana kizabilirsiniz bebek istenmez diye ama inanin saglik sorunlarim var korunmam yasak.ve dr kontorulunda hamile kalmam gerek.simdi ben nasil ögrenebiliirm hamile olup olmadigimi

• Konu Sahibi EU1
dr ye gidip kan mi vermem gerek arkadaslar.yani bu gebelik 3 4 günlük bile olsa kan sonuclarinda cikarmi?

• Konu Sahibi EU1
sağlık sorunlarım var diyosun o yüzden bu isteğine bişey diyemiyorum ama dediğin gibi bu sitede senin istemediğin o güzel varlığa sahip olmak için yıllarını verenler var.olası bir hamileliğin kanda görülmesi adetten 1-2 gün önce en erken görülebilir diye biliyorum.eğer döllenme geç olduysa bu süre adetten sonra da olabilir.

• Konu Sahibi EU1
ertesi gün hapları var.ilişkiden birkaç gün sonra kullanabilirsin.en erken bi reczaneye danış çünkü ben kullanmadım.sadece duymuşluğum var.geçmiş olsun.

• Konu Sahibi EU1
en iyisi kan testi yaptırmak ama sağlığın için herhangi bir sorun oluşturmayacaksa kürtaj olma o cana kıyma derim arkadaşım gene karar senin.allah gönlüne göre versin

• Konu Sahibi EU1
saglik sorunlarim var evet arkadaslar benim degil eger ki hamile kaldiysam bebegim de saglik sorunlari olacak en buyuk tehlike erken dogum.ilk cocugumda 8 aylik iken sezeryan ile dunyaya getirdim.bilemiyorum ama egerki hamile kaldim ise zaten kiyamam ben ona bugun dusundum her ne olursa olsun dunyaya getirmeliyim.

• Konu Sahibi EU1

cnm bencede cok ii dusunmussun bak bir cocugun saglikla dunyaya gelmis egerki hamileysen bu cocugunda yiyecek ekmegi varsa allahtan saglikli gelir merak etme bence bekle derim hemen onlem alma belkide hamile degilsindir allah gonlune gore versin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…