Hamile Olabilirmiyim

iremim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
189
1
Arkadaşlar merhaba kızım 2.5 aylık oldu ve ben 39. gün depo provera vuruldum(3aylık korunma iğnesi) ek bir yöntem kullanmadık ve kaza oldu ...... zaten ilaç bana yan etki gösterdi . regl olmuyorum ama midem bulanıyor baş dönmesi var aniden karnım ağrıyor düşündümde ben hamile kaldığımda bu şikayetllerle karşı karşıya kalmıştım ...
doktorum bana doğru bir yötemin olmadığı sürece risk altındasın demişti yakalama katsayın çok yüksek demişti. acaba hamilemiyim test alsammı ... yaaa hamileysem şooookkkkk olurum...yasakkelimekafamçokkarıştı:sm_confused:
varmı bu ihtimal sizce yardım lütfen:1shok:

teşekkürlera.s.
:a015:
resim133ls4.th.jpg

canım ya dr'un zaten söylemiş risk yüksek diye sende bence ya kendin test yap yada dr tekrar görüş bebişin daha çook küçük inşallah hamile degilsindir ama tabi bir bebiş :emir_bebek: daha düşünürsen tabi kendi secenegin ama dr danışıp test yaptırsan iyi olur benim bir arkadaşım aynen senin gibi ama o 4 aylık bebişi varken tekrar hamile kaldı. hayırlısı olur inşallah

yaaaaa tabiki Allah'ın verdiğini geri gönderip cinayet işleyecek halim yok elbette ona bakacağım ,herşeyde bir hayır vardır elbet ,bakalım test sonucu ne çıkacak umarım negatiftir. gerçi bu durumdan eşim hoşnut olur gibime geliyor çünkü geçen gün bana ''şimdi sen birdaha hamile kal , ikisi ikiz gibi bürler bidahada çocuk işi hamilelik gibi engelin olmaz rahat rahat çalışırsın ' dedi bense katiyen bunun mümküün olamayacağını belirttim. en az iki yıl geçmeli bence sağlık açısından bunun doğru olduğu kanaatindeyim.
ayrıca sana çok teşekkür ederim ilgilendiğin için

AMA 3 AYLIK İĞNELERDEN SONRA HAMİLE KALMANDA İMKANSIZ GİBİ AMA TABİ İĞNEDE %98 KORUMA SAGLIYOR HAMİLE OLMAYABİLİRSİNDE BENDE 1 AYLIK İĞNELERDEN KULLANDIM VE HAMİLE KALMADIM KORUYUCULUGUNA GÜVENİYORUM ASLINDA
AMA BAK EŞİNDE İSTİYOR OLURSADA HAYIRLISI OLSUN NE GÜZEL EŞİNİN DEDİĞİ GİBİ İKİZ GİBİ BÜYÜRLER :emir_bebek::emir_bebek:

Merhaba canim ayni sey benim basima geldi sen anlatinca hamile oldugumu ögrendigim günü hatirladim tam bir soktu.Tek bir farkla ben hap kullanirken hamile kaldim.Oglumla kizimin arasinda 13 ay var simdi büyüdüler tabi oglum 7 kizim 6 yasinda hamileysen eger inan bana biraz zor oluyo ama büyüdükleri zaman cok güzel beraber oynuyolar fazla sorun yasamiyosun.Ikiz gibi büyütürsün hakkinda hayirlisi

ayyyy canım walla ne diyeceğimi bilemedim, benim bebişim daha 35 günlük ve yeniden hamilelik fikri açıkçası beni düşündüryor, ama dedin gibi eğer hamileysen yapacak bişi yok hakkında hayırlısı olsun canım.

HAMİLE DEĞİLİM SONUÇ NEGATİİİİİİİİİFFFFFFF

OHHHH BEEEE!!!!!
sengözlerimebaksanab

fakat midem bulanıyor başım dönüyor teste yanılma yoktur değilmifisfisfis

:1hug:

merhaba geleceğin anne adayları, bende adet bekliyordum 2 gün önceden geldi ama baş dönmem ve midem bulantımda var arada bel ağrılarım. Adetim ilk önce kahve sonra kırmızı geldi ama bakalım bugün daha ilk gnüm ne kadar gelicek... üstüe görme olarak bilinen kanama acaba normal adet gibi kırmızı olanı var mı baya ümitlenmiştim bu ay...

X