Hamile olabilirmiyim?

SariCicek1907

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2023
34
7
33
kizlar gunaydin, hemen konuya gireyim. Acik acik yazacagm icin lutfen kusura bakmayin. En son cinsel iliskimi eylul 1 yada 2 sinde yasadim. Eylul de adet gordm, 1 yada 2 hfta once yine adet gordum, yani duzenli bi sekilde, tam tarihleri hatirlamiyorum. Pek iyi degilim tarih tutma da. Herneyse, hamile kalabilcegimi dusunmuyodum, ki umarim degildir. Sadece kendimde siskinlik var bir kac gundur ve cok fazla yemek yedigimi, doymadigimi farkettm. Ama aklima bisey gelmedi. Neyse olabilir zaten istahli birisiyim. Bu gece hala uyuyamadm cnku goguslerim aciyor, ilk cocugumda hamile oldugumda ki ayni his, az once sıktım sivi akti hafif beyazimsi. Sabah ilk isim tabikide test alcam, ama icim icimi yiyor, bu sivi hamilelik belirtisi midir? Umarim degildir. Fikrini veya bilgisini paylasmak isteyen varsa lutfen dinlemek isterim. Baska saglik sorunlarim var ve suan hamilelik icin hic zamani degil. Bu arada ertesi gunu hapi kullanmistim. Tesekkurler simdiden.

Göğüsten sıvı gelmesi hormonal bir durum da olabilir diye biliyorum.

Süt hormon u yükselmiştir bazı zamanlar bende de olur göğüs şişmesi beyaz sıvı gelmesi hamilelik ile ilgisi yok hatta hamile kalmayı zorlaştırıyor diye biliyorum

Değilsiniz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…