Hamile olabilirmiyim?

yaniben0

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2023
73
13
25
Hamile olabilirmiyim hanımlar yardımcı olurmusunuz

1.5 hafta önce eşimle korunmadık ve ertesi günler 3 kez ilişkiye girdik ve yine korunmadık 5 gündür sürekli uyku hali halsizlik karnımda şişlik ve gerginlik var karnımın içinde garip bir hissiyat var adet olmama daha 8 gün var acaba hamile olabilirmiyim?

Bu kadar kısa sürede bu kadar yoğun belirti yasanmaz diye biliyorum. Çocuk odaklı bir ilişki olduğu için vücudunuzu daha çok dinliyorsunuz. İnşallah vardır
En doğru zaman regl günü gecikince verilecek testte belli olur.

Geçen gün inanılmaz baş ağrısı çektim ve dün de kalbimde çarpıntı oldu üstüne halsizlik uyku hali olunca bir şüphe girdi içime

Geçen gün inanılmaz baş ağrısı çektim ve dün de kalbimde çarpıntı oldu üstüne halsizlik uyku hali olunca bir şüphe girdi içime
Daha döllenmiş yumurta rahme anca varır yerleşmeden de ciddi anlamda bi belirti görmeniz biraz zor, adet öncesi belirtiler malesef gebelikle benzer belirti gösterir. Batınız geçtikten sonra test yaparsanız sağlıklı bi sonuca ulaşmış olursunuz. Dilediğiniz gerçek olsun insallah

1.5 hafta önce eşimle korunmadık ve ertesi günler 3 kez ilişkiye girdik ve yine korunmadık 5 gündür sürekli uyku hali halsizlik karnımda şişlik ve gerginlik var karnımın içinde garip bir hissiyat var adet olmama daha 8 gün var acaba hamile olabilirmiyim?
ben uyku hali çok yaşadım adete 4 gün kalada hamile olduğumu öğrendim olabilme ihtimali var özellikle uyku hali ve halsizlik

Korunmasız ilişkiye girdiysen zaten hamile olabilirsin.

Test yaptım hamilemiyim yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• IMG_6598.jpeg
    IMG_6598.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 33

Olabilir

X