Hamile olabilirmiyim

barelit

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
8
0
34
Merhaba nasıl anlatılır yazılır bilemiyorum ama konuya girmek zorundayım. Nişanlımla bir birliktelik oldu ve birliktelik günüm 23 24 gün geçti ve benim adet gecikmem var 8/9 gün dün idrar testi yaptım bir taraf kırmızı bir taraf silik çıktı. Hamilemiyim acaba çok kafam karıştı internette silik çıkması hamile olma ihtimali yazıyor. Yarın tekrar yapıcam idrar testi ve kan testi yapsam daha doğru test çıkar değil mi ?
Fakat işin ilginç kısmı hamile belirtim yok herhangi bir kusma uyku yorgunluk falan hiç birieyim yok. Akıntım var ve hafif karnım ağrıyor adet olacakmışım gibi.. bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem :KK43:

Attım

Eklentiler

• 1ded2e13-b87e-4355-bf42-20b9bddff769.jpeg
    1ded2e13-b87e-4355-bf42-20b9bddff769.jpeg
    207,8 KB · Görüntüleme: 331
Merhaba. Sonucunuzu merak ettim. Tekrar test yaptınız mı? Benim de ilk böyle çıktı 4 gün sonra tekrar yaptım negatif çıktı. Son adetim 27 haziranda olmuştu. Normalde 2-3 gün önce gelirdi adetim henüz gelmedi. Bende hamilelik var mıdır acaba? Adet gibi belirtiler var ama adet olmuyorum. Bir de ilave olarak sıcak basması ve çok hafif mide bulantısı. Acaba psikolojik mi? Yorumlarınız ne olur?

Merhaba. Sonucunuzu merak ettim. Tekrar test yaptınız mı? Benim de ilk böyle çıktı 4 gün sonra tekrar yaptım negatif çıktı. Son adetim 27 haziranda olmuştu. Normalde 2-3 gün önce gelirdi adetim henüz gelmedi. Bende hamilelik var mıdır acaba? Adet gibi belirtiler var ama adet olmuyorum. Bir de ilave olarak sıcak basması ve çok hafif mide bulantısı. Acaba psikolojik mi? Yorumlarınız ne olur?
Bende aynı durumdayım şuan canım.Kendimi okudum 27 haziranda regl oldum her ay 2,3 gün önceden gelirdi daha gelmedi..Bende bu akşam feci sol ayak ağrısı başladı belirtimidir diye merak ediyorum ve belim tutulmuş gibi sanki sıcak basmasında var ama mide bulantısı için daha çok erken psikolojik olabilir.. Şimdi ne desem yalan olur test yapmadan bilemeyiz

X