Hamile olabilirmiyim??

zkira

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2017
62
2
25
merhabalar bu konu hakkinda 2 kez paylasimda bulunmustum ama icim hala rahat degil...yaklasik 1 bucuk-2ay önce surtunme ile iliskide bulundum boşalma olmadi sevgilime zevk suyu geldimi dedim hayir hissetmedim dedi bundan bi kac hafta-gun sonra normal gunumde adet oldum normal kan geldi 5 gün sürdü sonra yine zamaninda adet oldum bu sefer kanama azicik daha azdi veya ben öyle gordum bu adette 5 gun surdu karnimda sizlamalar sismeler hissediyorum psikolojik olabilir bu durumda yinede hamile olma ihtimalim varmi test yapicam ama korkuyorum lutfen yardimci olun geceleri uyuyamiyorum

Bence de ihtimal yok ama kan verip hormonlarina baktir derim icin rahatlar.
merhabalar bu konu hakkinda 2 kez paylasimda bulunmustum ama icim hala rahat degil...yaklasik 1 bucuk-2ay önce surtunme ile iliskide bulundum boşalma olmadi sevgilime zevk suyu geldimi dedim hayir hissetmedim dedi bundan bi kac hafta-gun sonra normal gunumde adet oldum normal kan geldi 5 gün sürdü sonra yine zamaninda adet oldum bu sefer kanama azicik daha azdi veya ben öyle gordum bu adette 5 gun surdu karnimda sizlamalar sismeler hissediyorum psikolojik olabilir bu durumda yinede hamile olma ihtimalim varmi test yapicam ama korkuyorum lutfen yardimci olun geceleri uyuyamiyorum
e de

Hamile degilsin tatlim merak etme. Gonul rahatligiyla normal yasantina devam et. Sana bir abla tavsiyesi :KK66:

Merhaba. Umarım birileri görür ve yanıtlar. Ben erkek arkadaşımla yumurtlama döneminde sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadım, sonrasında olması gereken zamanda normal adet oldum. Ama internetten araştırdığım kadarıyla hamilelikte adet olan varmış. Adet bittikten 1 hafta sonra gebelik testi aldım ve sonuç negatif. Doktora gittim, hamilelikle ilgili değil, kasık

ağrımdan dolayı ultrasonla baktı ama hamile olsam görürdü diye düşünüyorum. Ama alt karnım 20 gündür şiş ve şişlik inmediği için ben stres yapmaya devam ediyorum. Alt karnımın şişliği stresten midir? Rahatlamaya ihtiyacım var.

tekrar söylüyorum mümkün değil hamile olmanız

Hamile olsaydın çıkardı idrar da doktor da görürdü. Kendine hayatı zindan etme. Hem sürtünme yoluyla hamile kalmak çok mantıklı gelmiyor.
Merhaba. Umarım birileri görür ve yanıtlar. Ben erkek arkadaşımla yumurtlama döneminde sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadım, sonrasında olması gereken zamanda normal adet oldum. Ama internetten araştırdığım kadarıyla hamilelikte adet olan varmış. Adet bittikten 1 hafta sonra gebelik testi aldım ve sonuç negatif. Doktora gittim, hamilelikle ilgili değil, kasık

ağrımdan dolayı ultrasonla baktı ama hamile olsam görürdü diye düşünüyorum. Ama alt karnım 20 gündür şiş ve şişlik inmediği için ben stres yapmaya devam ediyorum. Alt karnımın şişliği stresten midir? Rahatlamaya ihtiyacım var.

Vallahi gına geldi artık sizden ya. Madem bu kadar tutuşcaksınız yapmayın arkadaşım. Ha yok ille yapıcam diyosaanız da ttürlü korunma yolları var. Artık çocuk isteyip bi heves buraya konu açan kişilerin konuları bile ayırt edilmiyo bu "hamilemiyim acaba hamile olabilir miyim gebemiyim" sorularından.​

Slm herkese bende yeniyim arkadaşlar en son adet tarihim 8 temmuz ve halen adet olmadım kan test yaptım 16 temmuz da negatif daha da geç olabilirmi umutlanmalimiyim bilemiyorum sürekli okuyup araştırıyorum adet söktürücü falan da kullanmayı düşünmüyorum beyaz sarı gibi akinti devam ediyor bu durumu yaşayan varmı aranızda çooook geç öğrenen oldumu cvp verirseniz çok memnun olurum

Arkadas eger sürtünme yoluyla hamile kalıyosanız inanki sizi tebrik edicem biz 5 senedir ilacsız hamile kalamıyoz bizde mi sorun var sizdemi anlamadım yada biz çocuk yapmayı bilmiyoruz

Merhabalar 1haftadir sağ kasik ve yumurtalik bolgemde cekilme ve agri var devamli idrara cikmamada sebep oluyor 15gun gecikmem oldu test yaptm ama negatif sonuc aldim doktora gidicem en yakin zamanda ama merakima engel olamadim neden olabilir dis gebelik diyen oldu boyle birsey yasiyan oldumu yada testte cikmamis olabilirmi hamilemiyimdir belki yasamis olan bilgi sahibi olan vardir die sormak istedim simdiden tesekkurler

X