Hamile olabilirmiyim??

zkira

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2017
62
2
25
merhabalar çok stresliyim dünde birşey paylaşmıştım ama yine paylaşıyorum yaklaşık 2 ay veya 1 buçuk ay önce bir ilişki yaşadım penis vajinamın yarısıma girdi tam girdide sayılmaz sürtünme yolu ilişki oldu dışarıua boşalma oldu vajinama olmadı kesinlikle fakat zevk suyundan biraz korkuyorum ve boşalma olduktan sonra vajinama yine biraz sürttümü onu çol hatırlamıyorum hemen korkup çekmiştım aslında kendimi ilişkiden bir kaç hafta-gün sonra normal günümde adet oldum 6 gün sürdü normal kan geldi şimdiki yeni adetime ise 4 gün var göbegimim alt kısmı şisti gazdan veya adete yakın oldugundan dusunuyorum agrıda var gogus uclarimda hassaslasti ve sanki goguslerim sisti hamile olma ihtimalim varmidir varsa ne kadar ihtimalle vardır lütfen yardım edin siz benim büyüklerimsiniz yardım istiyorum.

lütfen cevap verin

Canim bak yasin kac senin?adet olduktan sonra nasil hamile olacaksın? Ki belli bir bosalma da yok .Bir test edin kos bes lira birseydi en son.

Yas kac sen bana onu de .İnternette her yazan dogru mu ? Hersey olabilir kesin cozumler uretmek yerine burada cozum aramak yanlış boşalma olmamis adet görmüşsün hani illa hamile olmak mi istiyorsun.

O cok zor zevk suyu olayi. Adet gormek degil o sadece yerlesme kanamasi reglden farklidir. Korkma yavru ceylan :) ha ama soyle soylim dikkat et valla ne olcgi belli olmaz. Ven supriz hamileym de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…