hamile olabilirmiyim ustune gorme

Zeynepcaglayan8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
18
4
34
Arkadaslar merhaba ben araniza yeni katildim uzun zamandir takip ediyorum bi siteyi ve cok guzel bilgiler edindim. Simdi konuya geceyim. Ben 16 agustosta adet oldum adetim genellikle 28-30 arasi gelir son zamanlarda 28 gunde bir geliyordu. Eylul ayinin 2 sinde esimle iliskiye girdik. Benim adetim gecikti 14unde bekliyordum gelmedi ayin 24 unde kahverengi koyu bi akintim oldu ilk gun sadece kahverengi akinti ikinci gun kahverengi akinti agirlikli hafif bi kanama oldu ucuncu gun lekelenme seklinde bitti tamamen ama adetten cok cok farkliydi cok koyu kahverengi ve az kanamam vardi. Kasigimda sancilar oluyo boyle karnima minik minik igneler batiriyolar cekiliyo sanki goguslerim cok sis ve uclari cok hassas dun kahvaltida domates burnuma acayip igrenc koktu tiksindim. Bi sislik var acayip bi uyuma istegi geliyor ve istahim acik bilmiyorum ustune gorme olabilirmi hamile miyim sizce?

Cesaretinizi toplayıp test yapın lütfen, belki hamilesiniz düşük ihtimali var, bu şekilde ilaç kullanırsınız. Belki hormonsal rahatsızlandinız yine erken adım ise yarar. Belki hiç birsey yok ama bilmek sizi bu durumdan kurtarır. Şuan resmen kendinize eziyet ediyorsunuz. Hamile iseniz bebeginizede.

Cesaretinizi toplayıp test yapın lütfen, belki hamilesiniz düşük ihtimali var, bu şekilde ilaç kullanırsınız. Belki hormonsal rahatsızlandinız yine erken adım ise yarar. Belki hiç birsey yok ama bilmek sizi bu durumdan kurtarır. Şuan resmen kendinize eziyet ediyorsunuz. Hamile iseniz bebeginizede.

Ben yeni evliyim boyle bu ay supheleneyim felan hic yasamamistim. Haklisiniz ben yarin test yapmayi planliyorum. Bunlari yazarken hep dusundum banada cevap yazarlar mi diye ilginize cok tesekkur ediyorum hayirlisi neyse o olsun :)

canım benim teyzemde senin gibi olmuş üzerine görmüş 3 aylıkken farketmiş hamile olduğunu üstüne görmeye çok benziyor çekinecek bir şey yok Hakkında hayırlısı test yap kafandaki sorulardan da kurtulmuş olursun

Kizlar benim son adetim 3-4 gun once bitti kisa surdu. Dun gece kanamam oldu cok acik renkte kasik ve bel agrisi basladi bi anda 15-20 dk surdu gecti sabah kanamam daha az az geldi ara ara aksama kesildi. Ablam boyle bisi yasamis dusuk yapmis. Biz bebek dusunuyoruz ama adetlendim diye bebege yoramadim. 3 gundur halsiz ve mide bulantim vardi. En az uc gun doktora hastaneye gitme imkanim hic yok. Napacagimi bilmiyorum ne olmus olabilir bana yardimci olur musunuz

X