Hamile olabilirmiyim lütfen kızlar acil cvp :(

busra44

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2007
2.446
19
39
kızlar bu ay adet olmadım daha doğrusu ilk gün bir iki damla kanamam oldu sonrada kahve rengi akıntım oldu. doğum kontrol hapıyla korunuyordum ama bu ay arada bi kaç gün unuttum acaba hamile olabilirmiyim

kızlar bu ay adet olmadım daha doğrusu ilk gün bir iki damla kanamam oldu sonrada kahve rengi akıntım oldu. doğum kontrol hapıyla korunuyordum ama bu ay arada bi kaç gün unuttum acaba hamile olabilirmiyim

sanmıyorum canım ama adetin kaç gün gecikti bir iki gün hap unutmayla bişey olmaz ama tutki yumurtlama gününde yemedin ve o gün ilişkiye girdin ozaman olabilir işte benim kardeşim adetine 10 kala tatile giderken yanına almamış bişolmaz demiş yeğenim şimdi 1,5 yaşındaaaaa

canımm belli olmazz 10 gün geçsinn hele.. ha bide eşinle aranız nasılll canım:nazar:

öncelikle merhaba canım. olabilirsin belki canım.bunu en iyi bi kaç gün sonra bi test yapıp öğrenmen olucaktır.bende bu ay aynı dediğin gibi çok az hastalandım. hemde 5gün gecikmeli oldu.bende merak ediyorum hamilemiyim diye.inşallah hamileyimdir. :nazar:

sanmıyorum canım ama adetin kaç gün gecikti bir iki gün hap unutmayla bişey olmaz ama tutki yumurtlama gününde yemedin ve o gün ilişkiye girdin ozaman olabilir işte benim kardeşim adetine 10 kala tatile giderken yanına almamış bişolmaz demiş yeğenim şimdi 1,5 yaşındaaaaa

4gün geçti canım. birde ben iki tane unutmadım arada unuttuğum çok oldu ama sonra günde iki tane aldım. Acaba stresten mi bu ay böle oldu. İnşallah hamile değilimdir. Birde test alsam aç karnınamı yapmam gerekiyo

öncelikle merhaba canım. olabilirsin belki canım.bunu en iyi bi kaç gün sonra bi test yapıp öğrenmen olucaktır.bende bu ay aynı dediğin gibi çok az hastalandım. hemde 5gün gecikmeli oldu.bende merak ediyorum hamilemiyim diye.inşallah hamileyimdir. :nazar:

canım seninki belkide yerleşme lekesiydiiii hadi bakalım allah gönlüne göre versinnnnn:teytey:

canımm belli olmazz 10 gün geçsinn hele.. ha bide eşinle aranız nasılll canım:nazar:

canım eşimle aram düzeldi sayılır. Dün geldi konşduk özür diledi bir daha asla yapmıycam ben sensiz yapamam dedi. Evimize gidelim dedi. Bende dayanamadım eve gittim. Ama yaptığı hala içimden çıkmıyo onu çok seviyorum ama hala bi tarafım ona çok kırgın ve kızgın

inşallah hicran öyle olmuştur. çok istiyorum.olmıcak diye korkuyorum. çünkü ben 1yıl önce bi dış gebelik geçirdim.bebeğimi ve sol tüpümü almak zorunda kaldılar.biraz ara verdik ve 2 aydır filan tekrar olmasını istiyoruz. :emir_bebek:

canım ya inşallah hamiledirsin. Ama ben hamile olmak istemiyorum. Şimdilik bebek istemiyorum :KK43:

:nazar:
canım eşimle aram düzeldi sayılır. Dün geldi konşduk özür diledi bir daha asla yapmıycam ben sensiz yapamam dedi. Evimize gidelim dedi. Bende dayanamadım eve gittim. Ama yaptığı hala içimden çıkmıyo onu çok seviyorum ama hala bi tarafım ona çok kırgın ve kızgın

sevindim canım... hakkıda hayırlısı olsun arkadaşımm.. idrar testi yap eczaneden alda ben 2 gün geçti yaptım ve sonuç pozitifti canım...:nazar:

kızzlar lütfen biriniz cvp yazın testi aç karnınamı yapmak gerekir?

canım oluyorrr.... eltim gece yapmıştı pozitif çıktıı bendee tok karnına yaptım.negatif çıkarsa eger 2 gün daha bekle kan testi yap bazen idrarde çıkmıyorda canım...

saol canım ya bende sabaha kadar nasıl dayanıcam diyodum eve gider gitmez idrar testi yapıcam bakalım sonuç ne çıkacak. İnşalah hamile deilimdir :1no2::1no2:

kızlar merhaba bişi sormak istiyorum....ben bu ay hiç hastalanmadım sadece 2-3gün kahverengi akıntı oldu ve normalden 15 gün geçti...hamile olabilirmiyim???

yazacaklarım bir kaç kişiye cevap olabilir sanırım benim beklenen adet tarihimde biraz kahve rengi lekelenmem oldu ertesi gün yani bat günümde de birazz lekelenmem oldu ama hamilelik bekledğim için hets yaptırdım pozitif çıktı hamile olabilirsiniz ben hamileyim akıntı kimi üstüne görme kimide yerleşme lekelenmesi diyor hangisi bilmiyorum ama hamileyim sonuçta
:nazar::KK49::nazar:

X