hamile olabilirmiyim kızlar...

ozge_844

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
354
2
Şüpheli ilişkim 11 gün önce oldu tam adetim yeni bitmişti..
ama 3 gündür aşırı gazım var akıntım adetim bitti biteli zaten hiç durmadı
ve karnımda şişlik, mide yanması , iştah açıklığı ve kasıklarımda sızı var sizce
hamile olabilirmiyim arkadaşlar.. bu erken gebelik testi yapsam doğru sonuç verirmi??

Valla belirtiler hamilelik belirtisi gibi ama adetin gecikmemiş sanırım henüz..

Bu durumda daha çok erken birşeysöylemek için..

Adetine kaç gün var.?

daha çok varmış..sabırla bekle bence test için de , kafa yormak için de çok erken..

ınş hamilesindir.

yumurtlaman gelecek reglinin ilk gününden 14 gün önce oluyor... bu durumda hamile olman pek mümkün görünmese de olmaz diye birşey yok CADIARZU eğer olmazsa bile bi dahaki döneminde bu günü hesaplar ve 2 gün öncesini ve o günü iyi değerlendirirsiniz kaydirigubbakcemile3 hayırlısı...

Canım sen kaç günde bir adet oluyorsun? (adetin 1. gününden bir sonraki adetin 1. gününe kadar geçen süre önemli)
Her kadın gördüğü adetten 14 gün önce yumurtluyor ve yumurta 24 saat kadar canlı kalabiliyor. Mesela diyelim ki 30 günde bir adet görüyorsun, 30-14=16. gün senin yumurtlama günün. O zaman yumurtlamadan 3 gün önce yani 13. günden itibaren ilişkiye girmeye başlayıp yumurtlama gününün 1 sonraki gününe kadar devam ettirirsen şansını arttırmış olursun, yani 17. güne kadar.
Bu hesaplamalarda gördüğün adetin kaç gün sürdüğü, ne zaman bittiği hiç hesaba katılmıyor, hep adetlerin 1. günleri baz alınıyor.

Ben malesef sana şuanda hamişsindir veya değilsindir diyemeyeceğim canımbilmiyorumkismile, ama inşallah güzel haberlerini alırız.:ecrin_bebek:
Bu ay olmazsa da bir sonraki ay "verimli" günleri bol bol değerlendirip sonuca ulaşırsınız inşallah!!

arkadaslar yazdiklarimi takip edemiyorum, bazi topiklerde soru soruyorum..sonra o topigi bulamiyorum..yeni üye oldum bi cözümü varmi ?

merhaba kızlar siteyi takip ediyordum ama aranıza yeni katıldım. yorumlarınıza ihtiyacım var!!! benim eşimin ileri hareketli sperm sayısı düşüktü tüp bebek önermişti doktorlar ama ben genelde düzenli adet oluyorum, düzen bozulduğunda ise muhakkak gecikmeli olmuşumdur. Bu ay yumurtlama dönemlerimdeki ilişkiden sonraki dönemlerde hep bir adet olacakmışım gibi hafif bir ağrı vardı kasıklarımda ve belimde, normalde iştahsız olmama rağmen ciddi derecede iştahımda artış oldu, karnımda şişlik oldu, sonra merakıma yenik düşüp adetimden 3-4 gün önce erken gebelik testi ile idrar testi yaptım negatif çıktı ve adetimden 2 gün önce adet oldum ama normal adet gibi değildi. adetim 4 gün boyunca kahverengi akıntı şeklinde geldi ve bitti. ama mide bulantılarımda artış,baş dönmesi,iştahımdaki artış ve kasıklarımdaki, belimdeki ağrı sızlama şeklinde devam ediyor. tekrar test yapmaya cesaretim yok, bana bir yorum yapın ihityacım var gerçekten.umutlanmak istemiyorum ama içimden bir ses sürekli konuşuyor:)

git ultrasona gir bence inşallah hamilesindir.

bendede benzer bir sürü şey var. kasıklarım ağrıyooo, gögüslerimde aşırı ağrı belim kopuyoo ama kan testi negatif dedi. bende 2 hafta bekleyeceğim olmazsam ultrasona girecem

kızlar ya bişey sorcam.. adetim 4 gün gecikti akıntım fazlalaştı bazen nasıl deyim adet oldugunuzda kanamanın yogunluğunu anlarsınız ya bazen öle oluyo akıntımı anlıyorum fazla geliyo sürekli vajinam ıslak yürürken bile ıslaklığını hissediyorum ama iç çamaşırıma herzamn bulaşmıyo. belim ve sol kasığımda ağrı var yemek yiyorum yarım saat sonra hiç yememiş gibi acıkıyorum mide bulantım yok göğüslerde şişlikte yok en belrgin bel ağrım. hamileliktn olabilr mi yaa ? hamile arkadşlr fikrlerinize ihtiyacım var...

eee bi test yaptırsanaaaa...kanda baktır ama kesin sonuç alırsın...illaki göğüs şişcek acıcak diye bi kayde yok..bel ağrısı acıkmalar da buna işaret ediyor olabilir...bence bi bhcg baktır sen...

eee bi test yaptırsanaaaa...kanda baktır ama kesin sonuç alırsın...illaki göğüs şişcek acıcak diye bi kayde yok..bel ağrısı acıkmalar da buna işaret ediyor olabilir...bence bi bhcg baktır sen...

cuma gününe randevu aldım doktoruma işnlh ozmana kadrregl olmam ya.. idrar testine güvnmediğim için yapmadım snrasnda moralim bozuluyo...

cuma gününe randevu aldım doktoruma işnlh ozmana kadrregl olmam ya.. idrar testine güvnmediğim için yapmadım snrasnda moralim bozuluyo...

en iyisini yapmışsın boşver yapma o idrar kitlerini de yapsan aman bu gerçek olmayabilir diye tekrar kanda baktırıyosun boşuna parayı çöpe atmış olmaktan başka bişi değil inşallah olumlu sonuş alırsın

ama ya 4 gün geçmiş :) tammam benim gibide adetten 1 hafta önce idrar testi yapın demem ama adet 4 gün geçtiyse kesinlikle yapardım :) o iki çizgiyi görmek istiyorum teste ve sonrasında ayaklarımı popişime vura vura hastahaneye kan testine gitmek istiyorum her nekdr kan verirken bayılsamda:)

yani aslında yetrki olsun parada önmli değil ama sonuç negatf olunca psikolojk olark dağılıyorum ve kendimi boşa yıpratmaya gerek yok... işnlh bu kdr beklememin ve sabrsızlanmamın sonucunu güzel alırım...

ya sende haklısın 4 gün geckme az bi zaman değil cnm ilk düşüğümde idrar testi yaptım hamile oldugum halde negatif çıktı ve yıkıldım çünkü bekliyodum gebeliği sonuç dağıttı beni ama şikaytlerm bitmeynce doktora gittim 3 hftalık hamileydım ve idrarda görünmemişti oyzden bekliyorum. ve bu beklemk inan ki kolay değil içim içime sığmıyo hamilemiyim değilmiyim diye tuvalete korkarak gidiyorum regl oldum mu olacakmıyım diye. ama moralim bozulmasını istemediğim için beklemktn başka çarem yok ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…