hamile olabilirmiyim ki??

banbini

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2010
500
198
merhaba arkadaslar...
sizlerin yaşamış olduğu tecrübelerden faydalanmak istiyorum.
27 günde bir adet oluyorum bu bazen 26 gün bile olabiliyor. adetim yaklaşık 6 gün sürüyor ve ovulasyon zamanım adet bitiminden 2 gün sonra başlıyor ve 14. güne denk gelen tarihte pik yapıyor ağrılar ve sonra bitiyor. regl zamanımdan 3-5 gün önce yine aynı agrılar oluyor. adet bitiminden 2 gün sonra birlesme oldu. eşimle aklımızda hadi çocuk sahibi olalım diye birşey yoktu ama nasıl diyim sanirim o duygu geliyor ve dikkat etmedik, engellemedik. ilişkiden sonra kasık ağrım oldu yumurtalıklarımın olduğu yerlerde. daha sonra ki günler de bu kasık ağrım kesilmedi halbuki ovulasyon zamanım bitince kesilirdi. bu zaman için de uykuya eğilim çok arttı. 30 mayıs adet olmam gereken tarih. dün değişik bir bel ağrısıyla sağ yumurtalığımın olduğu yerde ağrı hissettim ve açıkçası biraz korktum nedir diye. gün içinde bu ağri azaldı. kasık ağrılarım devam ediyor. inanılmaz kaşıntım var özellikle burun ama mevsimsel diye polenlere bağladım ben olayı. tabii meraktan 23 mayısta kan testi yaptırdım bişey çıkmadı. idrar testindede öyle. sanırım erken davranıyorum ama bazılarının erkenden öğrendiklerini görünce birden hevesleniyorum. sizce bu belirtiler hamilelik düşündürürü mü yoksa ben öyle kendimce havayamı girdim şimdiden çok teşekkür ederim

Regl doneminin duzenli olmasi cok iyi arkadasim.. insallah hamilesindir..birkac gun daha bekle psikolojik te olabilir. . Ben cok yasadim sonuç hüsran oldu

cnm anlattıkların hamileliğe benziyor hayırlı haberlerini alırız inşallah......................

inşallah arkadaşlar
ilk kez yaşayınca insan ne yapıcağını bilemiyor, kimseyede soramıyorsun.
hiç regl zamanımı bu kadar beklediğim olmamıştı ve günler hiç bu kadar uzun gelmemişti.
çok teşekkürler cevaplarınız için

bence gününü bekle, benim adet günümde ilk kez silik çıktı çizgi, o da çok zor görünüyordu. kanda da değer çok düşüktü o gün. beklemekte fayda var

merhaba arkadaslar benımde bır sorum olacak bende hormon bozuklugu vardı LH 24lerde falan asagı dusmuyor bu arada 15ay ıcınde 27 kılo aldım 50kıloydum 77kılo oldum kıloda veremıyorum hsg cekıldı sorun yok progestan+klomen+progon+ovıtralle+asılama sonuc negatıf ılacsız adet olamıyordum son 3aydır hıc ılac kullanmadım ve adet gormedım derken hayıt macununu kesfettım kullanmaya basladıktan 7gun sonra adet oldum 22nısan son adet tarıhım hala adet olmadım kasıklarımda ve belımde batma hıssı ve sıddetlı agrı var seffaf ve yogun akıntı hafıf mıde bulantısı karnımın uzerıne yatamıyorum acıyor daha erken beşlkı bılmıyorum adetlerımde duzenlı olmadıgı ıcın ıhtımal vermıyorum ama hamıle olabılır mıyım acaba evde test yaptım negatıf cıktı hormonlarım bozulmadan once bır düşük yapmıstım ondada ıdrarda cıkmamıstı kanamanın 2.gunu kanda 1haftalık gorundu doktora gıtmekten korkuyorum artık :18: ne olur bır fıkır verın bana :26:

sabırsızlık işte peki belirtiler için ne diyosun?

valla artık ayağım kaşınsa belirti olabilir diye korkuyorum :) kendini dinleme bence. benim de göğüsler çok fena şişti, adet sancısı gibi değil de arada batmalar oldu. başka bir belirti olmadı ama ön önemlisi adet olmadım. adet olmadın mı rahatlarsın zaten :)

Merhaba arkadaşlar.ben de belirtilerimi paylaşmak istiyorum.adetimin 14.günü ovulasyon testinde pozitifi yakaladım ve o günleri boş geçirmedik.göğüslerimde hiç olmayan ağrılar var.adet zamanı göğüs ağrısı olmayan biriyim bu arada.kasıklarımda ağrı ve batma oluyor ara ara.beklediğim adet tarihime 5 gün kaldı ve bugün kokulara tahammülsüz hissettim kendimi ve ne yesem arkasından midem bulandı.deneyimli arkadaşlar cevap yazarsa çok sevinirim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

umarım bende adet olmam arkadaşım :)

canım benimde 5 gün var kasık ağrısı ve batma hiç geçmedi. umarım dilediğimiz olur

Umarım canım güzel haberleri burdan okuruz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

umarım bende adet olmam arkadaşım :)

olursan da üzülme, kafaya takma. yumurtlama zamanını takip edebiliyorsun nasıl olsa. her ay olasılık %25miş. bir de gün aşırı sevişin ki sperimin kalitesi iyi olsun. yumurtlamadan 3 gün önce ila 1 gün sonra olanlar en garantisi çünkü sperm 3 gün, yumurta bir gün yaşıyor.

teşekkürler arkadaşım :)

benımde gecen ay busekılde oldu hatta bırkac aydır cok düzensız. Cokl gecıkerek oluyoyrum adet 7-10 gün cıvarı gecıkıyor ve az sürüyor kesik kesik gelıyor bazen cok düzensızlestı. Ama yınede akıntı geldı dıye bu ay hamıle degılımdır dedım ama. Bu ay cok fazla uyku ve uyku düzensızlgım var. Agrılarım fazla yok cok az oluyor bazen bazende mıde bulantısı tabı o sebeptense. Kızar ıyıce emın olmadan test yapmak ıstemıyorum artık. Bol bol dua edıyorum,bırbırmıze hayırlısı ıcın dualar edelım. Sızler neler yapıyorsunuz veya önerılerınz varmı

maalesef arkadaşlar dün regl oldum

olsun bebek geleceği zamanı biliyordur. Takma kafana canım ve sana tavsiye; asla bebek olması için birlikte olma eşinle. Bebek olması için birlikte olsan bile bunu asla düşünme. Asla ama asla. O ana odaklan. Mutlu et, mutlu ol. Akışına bırak. Olur mu?

canım benim desteğin icin tesekkurler :)
aynen öyle yapicam ne zaman olursa artik :)
akisiyla olunca, yumurtlama zamanina denk gelince ve de o an korunmayinca ister istemez kendimi dinledim bedenimde hemen bi havaya girmiş zaten

adetime 1 hafta var kasık agrılarım ovulasyondan sonra hiç geçmedi geçen ay ki gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…