hamile olabilirmiyim,bi bakarmısınız??

Beyazkure

Nirvana
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
1.603
410
merhaba kızlar benim son adet tarihlerim 15 kasım 16 aralık ...yani 17sinden sonra adet olmam gerekiyordu,17 ocakta kahverengi lekelenmem oldu 3 gün sürdü dün bitti çok az ama,bugün de hiçbişe gelmeyince test yaptım ama negatif çıktı hamile olma ihtimalim varmı

Canım ıkısıde olabılırsın. Istersen bır test daha yap şahzen bebetıme 2 defa kullandım ıkısıde bozukcıktı

canım benımde reglime 1 hafta var dün kahverengı bır kanama başladı oyle çok bır kanama degıl bugun ise böle peçeteyse sılınce goruyorum. netten bıraz araştırma yaptım tutunma kanaması oluyormuiş kahverengı kanama. göüslerim müthiş ağrıyor kasık ve belde ince bır sızı var bugun test yaptım reglime 1 hafta var dediğim gibi eger hamıleysem bıle çıkmadı

netten araştırmalarımdan sonra şunu ögrendım bu kanamadan 5 gun kadar sonra ıdrar testı yapılmalıymış bende çok merak edıyorum ne oluyor hamılemıyım? daha önce hiç böyle 1 hafta oncesınden bır kahverengı akıntıyla karşılaşmamıştım

canım benim regl gününde başladı kahverengi akıntı aynı seninki gibi peçeteye silince geliyordu.3 gün sürdü bitti benimde göğsümde ve belimde ağrı var başka belirti yok...testttede çıkmadı bilmiyorum cuma günü bidaha yaparım bekleyim biraz daha inşallah çıkar seninde benimde

canım yerleşme kanaması kımısınde 1 hafta once kımısınde regli gunu oluyormuş bu yüzden agdetle çok karıştırılır dıyo ınternette. yumurtlama gününden 9 10 gun sonra ortalama yerleşme kanaması gelirmiş netten araştır bak

evlendiğinden beri anlaşamıyorsun, boşanma konuların eksik olmadı maşallah, ayrıca eşin boşanmayı kafasına koymuş sen hala inşallah hamileyim diyosun Allah akıl fikir versin, kendi düzeninizi bozma cesaretini bulamadığınız için çocuğa yazık etmeyin lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…