Hamile olabilir miyim ?

atalay_

Prense gerek yok. Ben kralın kızıyım!
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
727
293
Kızlar yaklaşık 1.5 haftadır aşırı mide bulantısı yaşıyorum ve ishalim. 3 gündür fazlalaıştı rahatsıxlığım bende doktora gşttim bu sabah özele. Sonra idrar tahlili istedi doktor idrarda kan ve iltihap çıktı. İğne yazdı 7 gün ilaçlar falan sonra dedi hamile olabilir misin olabilir dedim kan tahlili yaptırdı. Sonrada şüpheli dedi sonucu görünce 1 hafta sonra yine gel dedi tekrarla dedi ilaçları kullanma dedi. Böyle olupta gebe olan oldumu ?

Eklentiler

• 20140921_120104.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 110
canım buna nasıl süpheli demiş bildigin 0.4.. Çözemedim tatlım sen doktorun dedigini dinle ama bana saçma geldi kusura bakma

ya bende anlamadımki şaşıdım kaldım zaten

Gebelik olması için değerin 5 in üstünde olması gerekmiyormu, acaba çok yeni yükselebilir belki diyemi haftaya gel dedi valla çok garip adetin geçtimi bu arada ?

regl iken yaptırmış olabilir misiniz acaba testi?
o dönemde yapılınca yanıltıcı olabilirmiş, hormonlar zirve yaptığı için

ihtimali bile ne güzel, dilerim hamilesinizdir..

Kızlar meraba, cok tuhaf bir durum yasiyorum; 6_7 eylül eşimle birlikte olduk ve ertesi günden itibaren göğsümde acıma başladı yürürken bile açıyordu 2 gün sonra geçti, neyse 16 sinda yani beraberlikle 10 gün sonra kanama başladı ki adetten 5 gun önceye denk geliyor..tamam dedim erken adet oldum sanırım ama herzamanki adetim den farklıydı, gene kırmızı ama rengi açık sulu kan gibi ve az oldum yani 1 buçuk gün kadar ve iki Ped kullandım, sonra kahverengi ve 3.gun temiz..bikaç gündür baş dönmesi var , bugün yine günlük Ped kadar açık kırmızı( ki normal adetim pekmez kıvamında köyü renk olur) evde test yaptım negatif, yarın da yapıcam ptesi doktora gidicem, fikri olan varmı kızlar neyin nesi bu durum

sen doktorun dediğinden çıkmada bana büyük bir saçmalık geldi dedigi.. 0.4 şüpheli miymiş ozmn brada 4.00 ( negatif ) çıkar arkadaşlar tamamen gebe oluyorlar onun için
Bende çok şaşırdım ama yine de uyucam bakalım
Gebelik olması için değerin 5 in üstünde olması gerekmiyormu, acaba çok yeni yükselebilir belki diyemi haftaya gel dedi valla çok garip adetin geçtimi bu arada ?
Hayır adetim geçmedi daha 2 hafta var canım... Ama Sonra devlet hastanesindeki acildeki doktora da gittim gösterdim sonucu o da aynı şeyi söyledi 1 hafta sonra tekrarla dedi ben hiç anlamadım valla ikisi de mi bilemedi
regl iken yaptırmış olabilir misiniz acaba testi?
o dönemde yapılınca yanıltıcı olabilirmiş, hormonlar zirve yaptığı için

ihtimali bile ne güzel, dilerim hamilesinizdir..
Adetime daha 2 hafta var canım. Kesinlikle düşüncesi bile güzel umarım öyledir :)
yerleşme kanaması ya da üstüne görme dedikleri şeyden olabilir bence bence en iyisi bir doktora görünmek :)

Bugün ilişki sonrası 14.gun ve bhcg 0.800 yani negativ. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…