hamile olabilir miyim

haklısınız heyecana daha doğrusu karmakarışık bir hisse kapıldım son bir saattir. ben bir aylık evliyim ve adetime bir hafta var. Bir haftadır da ara ara kasık sancısı ve aşırı gazım var ve bazen vajinadan oluyor. Öylesine nette gezinirken bir an aklıma geldi ve araştırmaya başladım. Midemde ekşime hissi gibi bir durum var ve bahsettiğim gibi gaz çok fazla. Bu kadar kısa sürede hamile kalmak saçma ama yine de kendimi düşünmekten alıkoyamıyorum

haklısınız heyecana daha doğrusu karmakarışık bir hisse kapıldım son bir saattir. ben bir aylık evliyim ve adetime bir hafta var. Bir haftadır da ara ara kasık sancısı ve aşırı gazım var ve bazen vajinadan oluyor. Öylesine nette gezinirken bir an aklıma geldi ve araştırmaya başladım. Midemde ekşime hissi gibi bir durum var ve bahsettiğim gibi gaz çok fazla. Bu kadar kısa sürede hamile kalmak saçma ama yine de kendimi düşünmekten alıkoyamıyorum

olabilir de olmayabilir de :KK14:
ben yeni öğrendim hamile olduğumu bende de aşırı gaz var, evet aşırı gaz hamilelik belirtisi olabilir ama sadece bu belirtiler hamile olduğunuzu göstermez. Adetiniz geçti mi veya kaç gün var? :KK25:

İsterseniz idrar testi yapın. ama çıkmayabilir de idrarda.adet gününüzde adet olmazsanız tekrarlarsınız testi.
daha çok yeni evlisiniz evliliğin tadını çıkarın şimdiden bu konularla kasmayın kendinizi. :KK66:

canm yeni evli olduğunuz içinde olabilir ağrıları falan ilişkiden dolayıda yaşayabilirsin korunmadınızmı

düğünden iki hafta önce kullanmıştım doğum kontrol hapı sonra bıraktım çünkü eşim hapa güvenmediğini söyledi yani kendi korundu ben de bıraktım. Doğal yöntemlerle korunuyoruz ve şu an çocuk istemiyoruz çok yeniyiz biliyorum ama gaz konusu beni çok rahatsız ediyor ilişkiden midir yani

Bu arada adetimin gecikmesini istediğim için doğum kontrol hapına iki hafta önce başlamamı söyledi aile planlaması merkezi

X