hamile olabilir miyim?

deniz_1988

Olmayınca olmuyor işte
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2013
3.540
577
selam hanımlar üyeliğimi iptal ettirmiştim fakat sırf sizlerden de fikir almak için tekrar aktifleştirdim.
adetim 12 gündür gecikiyor.
gecikmenin 6.günü idrar testi yaptım negatif çıktı
adet belirtileri geldi geçti sadece yüzümde sivilceler çıkıyor ve birde 2 gündür midem bulanıyor ve boğazımda yanma oluyor.
sizce hamile olabilir miyim?
test yapmaya korkuyorum
olumsuz sonuç alıcam diye cesaret edemiyorum.
idrar testi negatif olup sonradan hamile olduğunu öğrenenler var mı?

selam hanımlar üyeliğimi iptal ettirmiştim fakat sırf sizlerden de fikir almak için tekrar aktifleştirdim.
adetim 12 gündür gecikiyor.
gecikmenin 6.günü idrar testi yaptım negatif çıktı
adet belirtileri geldi geçti sadece yüzümde sivilceler çıkıyor ve birde 2 gündür midem bulanıyor ve boğazımda yanma oluyor.
sizce hamile olabilir miyim?
test yapmaya korkuyorum
olumsuz sonuç alıcam diye cesaret edemiyorum.
idrar testi negatif olup sonradan hamile olduğunu öğrenenler var mı?

canım hemen kanda baktır 12 gün normal değil gecikmesi..eğer imkanın yoksa idrarda bak bugün kesin idrarda belli olur varsa..benimki kimyasal oldu düştü gitti.inşallah sen gebesindir.:KK54::KK54:

canım hemen kanda baktır 12 gün normal değil gecikmesi..eğer imkanın yoksa idrarda bak bugün kesin idrarda belli olur varsa..benimki kimyasal oldu düştü gitti.inşallah sen gebesindir.:KK54::KK54:
çok geçmiş olsun canım
belirtin falan var mıydı yada düşük olunca nasıl anladın düşük yaptığını?
benim midem çok fena bişey yemeye korkar oldum
herkes hamilesin diyor.
dedim yaa ödüm kopuyor tekrar test yapmaya
olsaydı zaten çıkardı diyorum kendi kendime:KK31:

Son düzenleme:

çok geçmiş olsun canım
belirtin falan var mıydı yada düşük olunca nasıl anladın düşük yaptığını?
benim midem çok fena bişey yemeye korkar oldum
herkes hamilesin diyor.
dedim yaa ödüm kopuyor tekrar test yapmaya
olsaydı zaten çıkardı diyorum kendi kendime:KK31:

şu durumda idrarda bile çıkar emin ol...hemen alda yap hadi :KK1: gerçi bu akdar erken bulantılar başlamaz ama... ben tüp bebek yaptırdığım için belirtisiz kanda öğrendim düştüğünü..nasip kısmet.:KK49:

Son düzenleme:
şu durumda idrarda bile çıkar emin ol...hemen alda yap hadi :KK1: ben tüp bebek yaptırdığım için belirtisiz kanda öğrendim düştüğünü..nasip kısmet.:KK49:
tabi ki nasip kısmet şimdi iş yerindeyim 5 ten sonra yapma imkanım olur ancak
bakalım benim sonucum ne çıkacak
çok heyecanlıyım senin hamile kalman kolaylaştı bence öyle duymuştum çünkü düşük yapan bayanlar kısa süre sonra hemen hamile kalabiliyormuş

bence hamile olabilirsin ama gebeliğin ilk dönemlerinde bulantı olmuyor.kan testi yaptır derim.bnde sadece mide yanması vardı.5 haftalık hamileyim ama rahmim normalden büyükmüş.

tabi ki nasip kısmet şimdi iş yerindeyim 5 ten sonra yapma imkanım olur ancak
bakalım benim sonucum ne çıkacak
çok heyecanlıyım senin hamile kalman kolaylaştı bence öyle duymuştum çünkü düşük yapan bayanlar kısa süre sonra hemen hamile kalabiliyormuş

5 ten sonra ya kan ya idrar muhakkak yap.eğer gebelik varsa doktora gitmen gerekebilir dimi :KK49: ben yaza kadar bişey denemicem hayırlısı olsun.ama inşallah sen gebesindir :KK49: merakla bekliyorum :))))

5 ten sonra ya kan ya idrar muhakkak yap.eğer gebelik varsa doktora gitmen gerekebilir dimi :KK49: ben yaza kadar bişey denemicem hayırlısı olsun.ama inşallah sen gebesindir :KK49: merakla bekliyorum :))))
bencede canım dinlendir kendini kafanıda rahat tut
haticim valla ben bu ay hiç takmadım taa ki baktım ki adet gelmiyor 1,3,5 derken heyecan sardı şaşırdım bu kadar gecikmezdi çünkü
ondan sonra böyle meraklanmaya başladım.
eğer bu ayda hamile değilsem bende takmayacağım olursa olur yani
zaten ev değiştirmeyi düşünüyorum.
tatile falan gidicez sonra kpss sınavı derken bir sürü kafamı meşgul edecek olay var.
hayırlısıyla nasip eder inşallah rabbim

bencede canım dinlendir kendini kafanıda rahat tut
haticim valla ben bu ay hiç takmadım taa ki baktım ki adet gelmiyor 1,3,5 derken heyecan sardı şaşırdım bu kadar gecikmezdi çünkü
ondan sonra böyle meraklanmaya başladım.
eğer bu ayda hamile değilsem bende takmayacağım olursa olur yani
zaten ev değiştirmeyi düşünüyorum.
tatile falan gidicez sonra kpss sınavı derken bir sürü kafamı meşgul edecek olay var.
hayırlısıyla nasip eder inşallah rabbim

zaten böyle zamanlarda gelirmiş bebişler :KK1::KK1: inşallahta öyledir..valla helal olsun bayada test yapmadan beklemişsin :KK1::KK1: hadi yapta gel :KK1::KK1:

bence hamile olabilirsin ama gebeliğin ilk dönemlerinde bulantı olmuyor.kan testi yaptır derim.bnde sadece mide yanması vardı.5 haftalık hamileyim ama rahmim normalden büyükmüş.

zaten böyle zamanlarda gelirmiş bebişler :KK1::KK1: inşallahta öyledir..valla helal olsun bayada test yapmadan beklemişsin :KK1::KK1: hadi yapta gel :KK1::KK1:
inanın bende meraktan ölüyorum ama dedim yaa 6. gün idrarda negatifi görünce umudum tükendi
yine gelmeyince meraklandım yeni yeni
bilmiyorum acayip bi durum

X