hamile olabilir miyim?

ZeyNnep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
50
1
30
merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak geçen ay adetmden bir hafta önce eşim yanlışlıkla vajinamın üzerine boşaldı.bu ayda adetimi 3 gün gecikmeyle oldum fakat çok yoğun ve pıhtılaşmış parçalar şeklinde yani iki ay adet gördüm sizce böyle bir durumda hamilelik olabilir mi?(göğüs ağrısı ve mide bulantısı da var ama psikolojik midir bilmiyorum)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak geçen ay adetmden bir hafta sonra eşim yanlışlıkla vajinamın üzerine boşaldı.bu ayda adetimi 3 gün gecikmeyle oldum fakat çok yoğun ve pıhtılaşmış parçalar şeklinde sizce böyle bir durumda hamilelik olabilir mi?(göğüs ağrısı ve mide bulantısı da var ama psikolojik midir bilmiyorum)

bence gebe değilsindir için rahat olsun

ilk başta tek çizgiydi fakat 4-5 dk sonra iknci çizgi yan oldu bu ne demek oluyo kızlar bu kadar basit bir olayda hamile olabilir miyim.? gerçi öyle olsa bile şu an 1 aylık olması lazım testte hemen çıkardı değil mi öyle olsa? şu an kasık ağrısı dışında başka hiçbir belirti yok.

ilk başta tek çizgiydi fakat 4-5 dk sonra iknci çizgi yan oldu bu ne demek oluyo kızlar bu kadar basit bir olayda hamile olabilir miyim.? gerçi öyle olsa bile şu an 1 aylık olması lazım testte hemen çıkardı değil mi öyle olsa? şu an kasık ağrısı dışında başka hiçbir belirti yok.

test yanlıs cıkmıs testi istersen yenile ama bence hamile değilsin

testı yenıledım negatıf cıkti fakat bende 1 haftadır karın ve kasık agrısı ayrıca gögüslerim ve karnım aşırı şiş ve dedigim gibi eşimle daha tam bir ilıskı bile yaşayamadik 2 aylık evlıyız nedır sizce bu kızlar fıkrınız var mı

testı yenıledım negatıf cıkti fakat bende 1 haftadır karın ve kasık agrısı ayrıca gögüslerim ve karnım aşırı şiş ve dedigim gibi eşimle daha tam bir ilıskı bile yaşayamadik 2 aylık evlıyız nedır sizce bu kızlar fıkrınız var mı

Hamile degilsindir ama tek çözüm kan testi kesin sonuc :KK66:

hamılelıgın de adet gorenler oldugu ıcın vede karın şişligim ve agrılarımdan korktum:KK43:

[ATTAC $2013-11-24-0379.jpg bu sabah tekrar test yaptım ve sonuç bu ama göğüslerim ve karnım aşırı şiş ve karnımda ağrı devam ediyor:KK43:

H=CONFIG]871146[/ATTACH] buda 5 gün önceki testim oda negatif

Eklentiler

• $2013-11-20-0378.jpg
    $2013-11-20-0378.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
kızlar az önce hastaneden geldim karnıma film çekildi idrar ve kan tahlili de yapıldı doktor sonuçlar tertemiz hiç bir şeyin yok diyor ama bende sağ kasık ve karın ağrısı devam ediyor nedir bu ya:KK43: hamile olsam filmde ve tahlil sonuçlarından anlardı değil mi doktor

X