Hamile olabilir miyim?...

pmkynk

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2012
4
0
Merhaba benim de adetim 2 hafta gecikti pazartesi günü doktora gittim idrar testi istedi negatif çıktı tarlusal adında bi ilaç verdi ilaç bitince 10 gün içinde adet olursun dedi yarın sonuncu ilacı içicem. Hastanedeki testin dışında kendim 7 tane test yaptım hepsi negatif çıktı hamile olabilir miyim yoksa 10 gün içinde adet olur muyum lütfen cevap verin...

canım tarlusal adet söktürücüdür ben de kullanmıstı olursun adet ama ben anlamadım sen gebelıkten supe edıorsan zaten o ılacı kullanmaman gerekıyor ...

tesekkürler ibozll zaten doktor hamile deglsin dedi daha öncede hiç ilaç kullanmamıştım bununla ilgili o yüzden biraz şaşkınım daha önce kimseden de duymamıştım sen ne kadar bekledin ilaçtan sonra

tesekkürler ibozll zaten doktor hamile deglsin dedi daha öncede hiç ilaç kullanmamıştım bununla ilgili o yüzden biraz şaşkınım daha önce kimseden de duymamıştım sen ne kadar bekledin ilaçtan sonra

tam hatırlamıyorum ama hemen olmamıstı 1 hafta 10 gun kadar falandı sanırım ama herkese gore farklı olurmu onu bılemem canım ...

Ilac bitince 10 gün icinde mutlak oluyorsun.test yaptin ve negatif ciktiysa hamile degilsin.

Teşekkürler ibozll ve beril040. Peki benim gbi olup sonradan hamile oldugunu öğrenen oldu mu?

bende hamile olduğunuzu zannetmiyorum.
yeterince test yapmışsınız zaten çıksaydı çıkardı hem drda onaylamış.

tatlım aynı durum benim de başıma gelmişti.adetim 3 hafta gecikmişti ama bebek düşünmüyorduk eşimle gebelik aklıma gelmemişti.Doktora gittim kan testi yaptı negatif çıktı adet söktürücü verdi senin gibi içtim 10. gün adet oldum aynen dediği gibi meğer mikrop kapmışım o da engelliyormuş adeti bir de idrar yolu enfeksiyonu da bir kere engellemişti adetimi.

X