hamile olabilir miyim??

ozzder

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
152
0
arkadaşlar merhaba; acil yardımınıza ihtiyacım var. bu ay sadece 1 defaya mahsus korunmadık. adetim bittikten sonra 2. gündü. yani adet başlangıcıyla birlikte 9.gün oluyor.
1 hafta kaldı reglime ama inanılmaz heyecanlandım; test yapsam çıkmayacak, sizlere sorayım dedim; acaba olabilir mi böyle bir şey diye...
ilk 1 hafta boyunca inanılmaz uykusuzluk ve halsizlik çektim.
göğüslerimde dolgunluk hissi var (ama bana öyle geliyor da olabilir bu)
bir de alt karnım regl olacakmış gibi dolgun.
ha bir de ilk hafta akıntım çoktu. bu aralar çok az...
sizce olabilir mi acaba??

Kaç günde bir adet oluyorsun? eğer erken yumurtluyorsan yani 14 günden önce, böyle bir ihtimal var, ama adet döngün 30gün civarıysa ben pek ihtimal vermiyorum. Tabii Allah bilir yine de, olmaz diye birşey yok..

tatlım.adet.belirtileri.ve.hamilelik.belirtileri.birbirinin.tıpkı.aynısı.bende.farklı.olarak.akıntım.artmıştı.ama.herkesin.bünyesi.farklı.biliyorum.zor.ama.adetin.geçsin.öyle.test.yap.hakkında.hayırlısı.olsun.inş

bu arada deli gibi üşüyorum son 10 gündür.bir türlü ısınamıyorum; söylemeyi unutmuşum da:)

bu arada deli gibi üşüyorum son 10 gündür.bir türlü ısınamıyorum; söylemeyi unutmuşum da:)

bu kadar erken belirti vermez ama, daha adetime 1 hafta var diyorsun, reglinden 9 gün sonra ilişkiye girdiysen, ilişkinin üzerinden 10-12 gün geçmiş olmalı. bence ciddi belirtilerin regl zamanında belli olur, inşallah sonuç gönlündeki gibi olur. Ama kendini çok dinleme, yanıltırsın

ya bayanlar aslında benimde bi sorum var. geçen yıl başı gecesi eşimle birlikte olduk ve kaza kurşunlarının hedefi oldum üstünden iki gün geçti. ama asıl sormak istedğim benim yumurtlama haftamın bitmesinden 2 gün sonra bu olayın olmuş olması. kızlar sizce hamile kalma ihtimalim nedir bilen biri bilgilendirsin lütfen rica ediyorum. adetimin 11-13 ocak gibi olması gerekiyo gerçi herşey asıl ozaman renk verir ama riski öğrenmek istiyorum kızlar helpppppppppp!!!!!!

26 günde bir oluyorsan 12.gün falan yumurtlamış olmalısın.Spermler de 3 gün canlı kalabiliyormuş.Belli olmaz oladabilir olmayadabilir.Ama bu kadar erken belirti vereceğini hiç sanmıyorum.Ben hep bu belirtileri yaşadım hamile değildim.Hamile kaldığım ay göğüslerim bile şişmedi.

ben de bir türlü şu hesaplama olayını anlayamıyorum.gerçi hesaplamaları dışında hamile kalanlar da var...
ben de bu yüzden çelişkiye düştüm.alt karnımda eskiye oranla daha bi dolgunluk var.

ben de bir türlü şu hesaplama olayını anlayamıyorum.gerçi hesaplamaları dışında hamile kalanlar da var...
ben de bu yüzden çelişkiye düştüm.alt karnımda eskiye oranla daha bi dolgunluk var.

aslında haklısın canım bu tarih olaylarını bende karıştırıyorum. şayet hamile kalırsam sevinirim. eşim ertes gün hapı al dedi ama eczaneye gitmek içimden gelmiyor 2 gün geçti bu olayın üstünden bu saatten sonra o hapı alsam nolucak almasam nolucak 72 saat süresi var gerçi. çok istiyorum anne olmak aslında. maddi açıdan aslında bu aralar olmaması gerekio bebek olayının ama yinede istiyorum :)))

Son düzenleme:

işine karışmak gibi olmasın ama hap almamakla iyi yapmışsın bence... olacaksa olsun; bundan daha güzel ne olabilir ki? eşler de alışacaklar artık:):) hem daha 9 ay olacak önünde inşallah hamileysen. bu 9 ayda birazcık kemerleri sıkıp harcama yapmazsınız olur biter...

zaten hap ilaç olayına karşıyım yani kim ne der bilmiorum ama korunmak için ilaç kullanmıyorum. birde aslında tek derdim harcamalar olsa iyi kredi ödüyoruz evimiz için o bakımdan biraz zordayız. bebek hesaplarıma göre (eğer hamilelik varsa) eylül ortası gibi gelicek bizde eve önüüzdeki aralık-mart ayı içersinde geçicez.

benimde merak ettiğim göğüslerimde hiç bi acı yok ama yinede hamile olabilir miyim onu merak ediyorum yumurtlama haftasından önce ve süresnce sonrasıda ilişkilerimiz oldu bu ayda hamile kalmazsam çok üzülcem 10 ocak gibi adet tarihim göğüslerim acımadığı halde hamile kalmış olabilirmiyim yinede umudum kalmamıştı ama bu beni tekrar umutlandırdı

Olabilir tabi ki.Benim adet gecikmesi olduktan sonra göğüslerim şişti.6 haftalık falandı sanırım.Hatta sizin gibi göğüslerimi eller yok bu ay da olmadı diye düşünürdum.İnşallah yerleşmiştir sıpan göbüşüne.

inşallah hamileyimdir iki haftam var ayın 13üne kadar adet olmazsam test yapıcam hemen hayırlısı gerçi allah ne zaman nasip ederse o zaman olur... teşekkür ederim bu arada çok merak ederdim göğüsler ilk belirtimi diye değilmiş meğer...

arkadaşlar benım BAT 4ocak ! ama hala adet belırtısi yok..cok garip..cunku 4-5 gun oncesınden başlardı kasık ve göğüs agrıları..göguslerım şişer ve sızlardı..
karnımda şişlik oluyo ama (afedersiniz) tuvaletten sonra şişkinlik gecıverıyo..sivilceler baş gosterdı zaten tek adet belırtısi bu dıyebılırım :)
eşim şişkınlıgıme baktıkca sen hamılesin bence deyıp duruyo ama sanmıyorum gunum yaklaştıgı ıcın boyle dıyorum..
oncelıkle allah bılır tabi ama gerı cekme yontemıyle ılışkımız oldugu ıcın ıhtımal vermeyerek adet olurum dıye beklıyorumm..akıntım cogaldı..
sat 7 aralık..7sine kadar beklerım olmadı 3 gun de ben katayım 10 ocakta durum bellı olur hayırlısı olsun ınşallahhh..
ÇOK KONUŞTUM YAA ARKADAŞLAR :) benım dumumu yaşayan oldu mu????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…