hamile olabilir miyim?

hilalarda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
146
0
arkadaşlar aslında biraz acele ediyorum ama bi tane oğlum var 5 yaşında ikinci bebeği istiyoruz son 5 aydır uğraşıyoruz ama hala bebek yok bu ayda daha adetime 10 gün var ama göğüslerimde ağrı sızı yok netten biyerde adete 10 gün kala göğüslerde ağrı olur yazıyodu bende yok ama yinede hamile olabilir miyim? hamile kalıpta göğüsleri ağrımayan var mı?

CANIM benım de adetıme 4-5 gun var ama hala göğüslerımde bı agrı sızı yok,sendenım yani :KK70:
ben de anlam veremıyorum cunku benım bır hafta oncesınden agrımaya baslardı..ve adet olmadan 2 once geçerdı ve adet olurdum ..
sivilceler başladı ama kasıklarımda göguslerımde tık yok..gecı,me payıyla 7 ocak dıyorum belkıde en gec 10 ocak hadı hayırlısı bakalım !!!
normalde bat 4 ocak!! akıntım cogaldı ..ama 10 ocak olmadan test yapmam,pek ıhtımal vermıyorum cunku allah bılır..pedımı aldım beklıyom anlayacagın :KK70::KK70::KK70:
senın şüphen varsa ınşallah hamılesındır canım .. durumu buraya yazarsan sevınırım.. :))) allah gonlune gore versın bence kafana takma belırtı var mı yok mu dıye cunku psıkolojık olarak ertelemış oluyoruz..hem adetı hem gebelıgı..ıncır adet gecıkmesıne ıyı gelıyor..!!

valla benim şüphem yok ama hamile kalmış olmayı ümit ediyorum benim en son 9 aralıkta adet gördüm yani ocak 15 e kadar bişey olmazsa test yapcam hiçbi belirti yok göğüslerimde eskiden hassaslaşırdı adetime yakın bi kaç senedir oda olmuyo olursa hamileyimdir diyorum ama hala acımıyo:KK43:( ilk bebeğimde geç geldi benim ondada 8 ay olmamıştı istediğimiz halde benim bebişler nazlı galiba biraz:) inşallah hamilesindir sende... stres yapmamak kafayı takıp kendimizi dinlemesek belki daha çabuk olcak ama kendimi kontrol edemiyorum bu konuda...

haklısın canım ıster ıstemez etkılenıyo ınsan buradakı belırtılerı okuyunca..hakkımızda hayırlısı olsun ınşallah zamanı gelınce olur heralde bız daha kararsız sayılırız..
bı yandan düşünelım dıyoruz bı yandan tatıl planları yapıoruz..amaaan kafamız pek karışık..bakalım :KK70:

benimde 1 hafta sonra adetim ama bende de bel ağrısı var sadece, arada baş dönmesi oluyor ama bu kadar çabuk olur mu diye düşünüyorum... İnşallah bende sizler de hamilesinizdir kızlar :)))

ınşallah zeynzey hayırlısıyla..kımısı anlıyor bellı oluyor bır hafta oncesınden..benım şuanda pcye oturmadan 5dk once falan başladı kasıgımda ve belımde agrılar..
beklenen 4 ocak,heran adet olabılırım,hamıle oldugumu sanmıyorum geri çekme yontemıyle ılışkımız oldu..oyuzden beklemıyorum..
İNŞALLAHHH sız hamılesınızdır cok sevınırım yaa..!!

zeynzey inşallah hamilesindir canım baş dönmesi bu kadar erken başlamamıştı benim ilk hamileliğimde ama herkeste farklı olur tabi senin için gebelik belirtisi olabilir...

sesseda bence istiyosanız bebiş başlayın çalışmalara hamileykende tatil yapabilirsin neden olmasın hemde baksana bize planladığın zamanda gelmiyo bebişler hayırlısı tabi herşeyden önce.... bu arada kızlar bende hiç bi hareketlenme yok ne ağrım var ne başka bişey bu ayda başarısız olduk galiba :KK43:(

X