Hamile olabilir miyim?

BaharDoganAy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2011
648
5
44
Arkadaşlar bu ara çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorum. 2 hafta reglim gecikti. Dertlerle uğraşmaktan regli düşünecek vaktim olmadı. Göğüslerimde sızı, kasıklarımda ağrı var ve olur olmaz herşeyden midem bulanıyor. Test yap diyeceksin şuan Trabzonun balta girmemiş bir köyündeyim, eczane doktor vs imkanım yok kayınvalidem ameliyatlı bırakıp gidemiyorum. Sizce hamile olabilir miyim :S

Arkadaşlar bu ara çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorum. 2 hafta reglim gecikti. Dertlerle uğraşmaktan regli düşünecek vaktim olmadı. Göğüslerimde sızı, kasıklarımda ağrı var ve olur olmaz herşeyden midem bulanıyor. Test yap diyeceksin şuan Trabzonun balta girmemiş bir köyündeyim, eczane doktor vs imkanım yok kayınvalidem ameliyatlı bırakıp gidemiyorum. Sizce hamile olabilir miyim :S

Regl gecikmiş, belirtilerde malum, gebe olabilirsiniz.. :KK31:

buyuk ıhtımalle strestan kaynaklanabılır gecıkme..ama arkadaşın bırı geçengun ıdrardan evde nasıl ogrenılecegını yazmış..mumkunse bı dene bakalım belkı sana bır fıkır verebılır..yontem şu:
plastık bır şeffaf bır bardaga ıdrarını yap ve 4-5 saat beklet.içinde mınık tortular oluyo bunlar yuz ustune cıkıp,uzerı kaymaksı sekılde tutmuşsa hamılesın demekmiş..
ama dıbe çökerse hamıle deılsın ..ben gecen gun denedım,kanda negatıf cıkmasına ragmen ctesı gunu gecıkmenın 13.gunuydu. tortular arada kaldı ne coktu ne yuz ustune cıktı,yuz ustunde sadece 2-3 tane vardı belırgın olarak..oyuzden anlam veremedım..sen bı dene bakalım ıhtımal verıyorsan..ben ıhtımal vermedıgım halde bu durumdayım..!

ben bugun adet oldum çok şükür..!! dogum kontrol hapını bır ay kullanıp devam etmediğim için muhtemelen düzensizlık yaptı ve tam 17 gun sonra adet olmuş oldum..
nergiscim denediğin zaman sonuc nasıl buraya yazmayı unutma merak ederım ok :) hakkında hayırlısı olsun canım,,,

dediğiniz yöntemi uyguladım. pozitif çıktı. bugün akraba ziyaretini fırsat bilip şehre indim. test yaptırdım. 1 buçuk aylık hamileyim. beklediğim bir şey değildi. hiç hazır değilken oldu. ha yırlısı olsun diyorum...

merhaba ben yeni katıldım aranıza benimde adetim 4 gün kadar geçikti ve adet olacakmışım gibi belirtiler devam ediyor. yaklaşık on gün önce test yaptım negatof cıktı ama şuanda da adet olmuyorum tekrardan test yapsam acaba sonuc kesın olarak bellı olurmu

nergiscım cok sevındım gercekten hadı hayırlı olsun..
zaten belırtılerın hamılelıgı gösterıyordu ama belkıde sıkıntılı bır donemdesın dıye gecıkmedır ıhtımalı verıyordum..coook guzel bır haber ne mutlu sana.!
ben de adetım bıtsın çocuk düşünmeye başladık ınşallah bı süprız de bıze olur..
ummadıgın anda gelmiş olablir ama hayatında ummadıgın kadar güzellikler getirecek ınan buna,saglıkla dogması buyumesı dılegıyle..:))))))))

X