Hamile olabilir miyim ?

kisgunesii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2024
4
0
26
Merhaba biz 2 aydır gebelik deniyoruz. Bu ay aşırı halsizlik uyku hali gözlerimi bile zor açtım ve göğüs uclarım inanılmaz hassaslaştı. Son adet tarihim 29 Eylül 3 günde bir de günleri değerlendirdik. Belirtiler olunca erken gebelik testi yaptım maalesef silik dahi çizgi yok. Reglime 1 hafta var henüz. Vücudum benimle dalga mı geçiyor yoksa ben testi çok mu erken yaptım

Daha çok erken test için adete 2-3 gün kala erken test yapın. Adet gününüz itibariyle de kaset test yapın.

Daha çok erken test için adete 2-3 gün kala erken test yapın. Adet gününüz itibariyle de kaset test yapın.
Elimde son bir test kaldı biraz bekleyeyim. 1 haftadır falan kasıklarımda batma ve karın üstüne yatınca arasıra da ağrım oluyor bir yere uzanırken farklı hissediyorum ben beklenti içinde olduğum için de bunları yaşıyor olabilirim galiba

Aynı durumdayım ben de ama adet olmadan her zaman umut vardır

Reglinize kadar ya da bir iki gün kalana kadar bekleyin bence Of düzenli adet olanları çok kıskanıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…