Hamile olabilir miyim?

kelebek566

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2024
11
0
22
Merhaba kızlar adetime 2-3 gün var erkek arkadaşımla genellikle geri çekilmeyle korunmaya çalışıyoruz :) yumurtlama döneminde bi ilişkim oldu şüphelenip ella kullandım bir kaç gün sonra daha oldu fakat bi sorun olmadığını ve içime boşalmadığını söyledi. Yaklaşık iki senedir bu şekilde ilerliyo bir sıkıntı çıkmamıştı arada kondom da kullanıyoruz ama içime bir şüphe düştü. Dünden beri adet olucakmış gibi ağrım var bakıyorum ama gelen giden yok. Belki bir ihtimal erkenden çıkar diye gebelik testi yaptım sabah negatif çıktı. Erkek arkadaşım rahat ol diyo ama hiç değilim karın ağrısı hamilelik belirtisi de sayılıyormuş. Sizce hamilelik ihtimali nedir şimdiden çok teşekkür ederim :))

İnsanlar seneleeeerce korunmasız ilişkiye giriyorlar olmuyor. Kimisi de sadece bir kezcik kazayla hamile kalıyor. Yorumum şu ki doğacak olan doğuyor... 😂

Ama sizinkisi muhtemelen içinize düşen kuruntudan böyle hissettiriyordur. Aman yaa deyip konuyu salarsanız aklınızdan yarın regliniz gelir. Psikoloji böyle bir şey. 🤭

İnsanlar seneleeeerce korunmasız ilişkiye giriyorlar olmuyor. Kimisi de sadece bir kezcik kazayla hamile kalıyor. Yorumum şu ki doğacak olan doğuyor... 😂

Ama sizinkisi muhtemelen içinize düşen kuruntudan böyle hissettiriyordur. Aman yaa deyip konuyu salarsanız aklınızdan yarın regliniz gelir. Psikoloji böyle bir şey. 🤭
Teşekkür ederim cevabınız için biraz olsun içim rahatladı. :)

Ella gecikme yapabiliyor 1 hafta 10 gün kadar.

Ayrıca 2 sene olmaması çok da bi anlam ifade etmiyor, normal bi ilişkide %50 hamile kalırsınız %50 kalmazsınız, geri çekilmede bu koruma %60. Bi anlam ifade etmiyor yani :)) korunun o yüzden

Teşekkür ederim bundan sonra dersimi aldım zaten :) Adet olucakmış gibi ağrı yaşıyorum sürekli ama umarım hamilelikle bi ilgisi yoktur :/

X