Hamile olabilir miyim

Busra1205

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
84
29
Merhaba arkadaşlar adetime 1 gün kala idrar testi yaptım negatif çıktı. Adetim 2 gün gecikti tekrar yaptım tekrar negatif çıktı. Bugün 4. gün hala gelmedi hiçbir adet veya hamilelik belirtim yok sadece sivilce çıktı yüzümde başına böyle bir durum gelen oldu mu

Merhaba arkadaşlar adetime 1 gün kala idrar testi yaptım negatif çıktı. Adetim 2 gün gecikti tekrar yaptım tekrar negatif çıktı. Bugün 4. gün hala gelmedi hiçbir adet veya hamilelik belirtim yok sadece sivilce çıktı yüzümde başına böyle bir durum gelen oldu mu
Hcg önce kana sonra idrara karışıyor yani geç döllenme olduysa idrarda negatif çıkabilir ama kanda pozitif çıkar. Kan verin hemen hiçbir belirtiniz olmayabilir de normal

Adet oldun mu peki son durumun nedir?

Merhaba arkadaşlar adetime 1 gün kala idrar testi yaptım negatif çıktı. Adetim 2 gün gecikti tekrar yaptım tekrar negatif çıktı. Bugün 4. gün hala gelmedi hiçbir adet veya hamilelik belirtim yok sadece sivilce çıktı yüzümde başına böyle bir durum gelen oldu mı

Benımde adetıme 4 gün var sabah ve akşam test yaptıö 20 dk içinde 2 çizgi çıktı Benımde kafam çok karısık. Sizce sonuç ne

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-08-22-55-41-869_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-08-22-55-41-869_com.android.chrome.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 54
Adetim 10 gün geçti. Dün kan verdim negatif çıktı. Hâla adet olmadım. Yarın da dr a gidiyorum..

Sağdaki test sıkıntılı gibi geldi soldakinde var gözüküyor, adet günü gelmezse bir daha yapın testi bence
Bunu şimdi yaptım ilk ıdrarla 7 dk içinde cıkdı

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-09-04-46-49-618_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-09-04-46-49-618_com.android.chrome.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 50
Adetiniz gecikmiş miydi
Adetime daha 2 gün var ama kastıklarımda çok hafif sancı sızı hissediyorum Akıntım vardı çok olmasa da biraz iki günde geliyordu geceleri yatarken böyle sıvı giriyordu kasıklarıma Bir de ben zaten doğal tedaviye başlamıştım bir doktor bulup Büyük ihtimal onun sayesinde oldu

Adetime daha 2 gün var ama kastıklarımda çok hafif sancı sızı hissediyorum Akıntım vardı çok olmasa da biraz iki günde geliyordu geceleri yatarken böyle sıvı giriyordu kasıklarıma Bir de ben zaten doğal tedaviye başlamıştım bir doktor bulup Büyük ihtimal onun sayesinde oldu
Testinize göre hamişsiniz 😃👍 hayırlı olsun inşallah 😍 bende dün test taptım saniyesinde çift çizgi çıktı ikisi de koyu bugünde emin olayım diye yaptım o da aynıydı adetim gecikmişti benim. Öncesinde iki kez kimyasal gebelik yaşadım onlarda testlerde çizgiler hep silik çıkıyordu umarım bu sağlıklı olur ☺️ ikimizde sağlıklı bir şekiilde kolaylıkla kucağımıza alalım bebişleri inşallah 🤲

Testinize göre hamişsiniz 😃👍 hayırlı olsun inşallah 😍 bende dün test taptım saniyesinde çift çizgi çıktı ikisi de koyu bugünde emin olayım diye yaptım o da aynıydı adetim gecikmişti benim. Öncesinde iki kez kimyasal gebelik yaşadım onlarda testlerde çizgiler hep silik çıkıyordu umarım bu sağlıklı olur ☺️ ikimizde sağlıklı bir şekiilde kolaylıkla kucağımıza alalım bebişleri inşallah 🤲
Benım korkumda bu kimyasal olması bunu ne zaman ögrendiniz kımyasal oldugunu

Hamilesiniz tebrik ederim. Gün içinde kan verin 🙏🏽🧿 peki ovulasyon gününüz ve adet gününüz ne zamandı biliyor musunuz ? Belirti olarak bir şey hissetmiş miydiniz
Ben uygulamadan takip ediyordum 21-27 arasında ilişkiye girdik 3 gün ama sadece sonrasında çok yoğunduk doktorumun bana verdiği kür vardı onu kullandık şimdi Kan verdim sonuç yarın çıkacak sadece akıntı vardı Ara ara kasıklarımda da İnce İnce ağrı sızı var hala öyle

Ben uygulamadan takip ediyordum 21-27 arasında ilişkiye girdik 3 gün ama sadece sonrasında çok yoğunduk doktorumun bana verdiği kür vardı onu kullandık şimdi Kan verdim sonuç yarın çıkacak sadece akıntı vardı Ara ara kasıklarımda da İnce İnce ağrı sızı var hala öyle
Bende sadece 3 gün değerlendirebildim. 1 yumurtlama öncesi. 1 yumurtlama. 1 çatlama günü. Sol kasığımda bir ağrı var kaç gündür şişkin gibi. Sağ kaşığıma 2 gün önce bir sancı girdi. Onun dışında bel ağrım var aöa benim belim hep ağrır yani hiçbir belirtim yok aslında :). 16 sı adet olmam lazım test yapsam zaten çıkmaz aşırı merak ediyorum

X