Hamile olabilir miyim ?

mavideniz111

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2023
28
6
25
Kızlar merhaba bu ay gene adet olmadım adetim 23 gün geçti 2 kez kan testi verdim negatif çıkınca sağlık ocağı bana tarlusal verdi 3/4 gündür kullanıyorum ama hala adet olmadım bide sanırım enfeksiyon biraz yüksek çıkmış ama hiç bu kadar gecikme olmazdı bir kez daha olmustu tarlusal 1 gün içtim hemen olmuştum ama şuan korktum açıkçası biraz Google den baktım tarlusal içip hamile olduğunu öğrenen varmis hamile olma olasılığı var mı ?
13 Ekim ve 25 Ekim de kan testi vermişim
İlişki tarihlerim 18/26/28/30 Eylül
Ve 12 Ekim
Tarlusali bırakalı 3/4 gün oldu ama hala adet olmadım goguslerimde damar belirtisi var biraz belim ağrıyor ateş basması var elim ayağım yanıyor tuvalete çok cikiyorum fitil verdi doktor enfeksiyon için onu da kullanıyorum şuan yarın doktora fandevu aldım ama acaba gebelik varmı ?

Hormon testi vermenizi öneririm. Zaten kanda negatif çıkmış hamilelik olsa çıkardı şimdiye kadar.

Hormon testi vermenizi öneririm. Zaten kanda negatif çıkmış hamilelik olsa çıkardı şimdiye kadar.
Geç döllenme olursa çıkmayabilir dedi doktorum ilişki tarihinde ne zaman tutmis olması önemli dedi ve ben troid hastasıyım kan tahlilinde gozukmeyebilir hemen dedi annem de troid hastası 1.5 aylıkken öğrenmiş hamileliğini

O zaman neden kullandınız ilacı?

Cnku sağlık ocağı yok dedi bnde dedim yoktur herhalde ama sonra araştırınca olabileceğini öğrendim ve bıraktım daha hala olmadım
Yani bebek olsaydı ilaç düşüğe sebep olabilirdi o zaman da kanamanız olurdu yine

Tarlusal bebek varsa bebeği beslermis eğer hamilelik yoksa da adet başlatırmis o yüzden tarlusal kullanıp bilmiyorlar ve hamilelik ilerliyor böyle dedi doktorum
Merhaba bazı kadınlar hamileyken adet oluyor tarlusal ile de hamileyken de adet olamaz mıyız

X