Hamile olabilir miyim?

fatter

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2023
6
1
24
15 Eylülde regl olmalıydım ve o tarihten 3-4 gün önce pembe lekelenme yaşadım. Adet olamadım 22 Eylülde de bitmesi gerekiyordu 8 gün sürüyor bugün 4.gün hala olamadım. Kasıklarda tatlı ağrılar var ve göz kararması baş dönmesi yaşıyorum. Test yapsam çıkar mı ?

Çıkar tabii ki on gün geçmiş. Eğer istiyorsan umarım hamilesindir, istemiyorsan da hemen yarın regl olursun

Çıkar tabii ki on gün geçmiş. Eğer istiyorsan umarım hamilesindir, istemiyorsan da hemen yarın regl olursun
Peki kan testi mi erken gebelik testi mi yoksa normal bir test mi almalıyım çok bilgisizim kusura bakmayın İstiyorum ama istemiyorum da çok karışık duygular içindeyim korkuyorum da hayırlı ve en güzeli olsun inşallah

Erkeni kalmamış ki kaç gün gecikmissin. Al normal test yeter.erkeni adet tarihinden önce alirlar:)
Çift çizgiyi görürsen kan verirsin

Erkeni kalmamış ki kaç gün gecikmissin. Al normal test yeter.erkeni adet tarihinden önce alirlar:)
Çift çizgiyi görürsen kan verirsin
Abla bende gebelik istemiyorum 3. 4.5.8.ve 15. haftalarda idrarda gebelik testi yaptım hepsi negatif artık güvenebilirmiyim içim rahat değil aslında reglda oldum 4 kere ama hamile olup regl olanları duydum şüphe düştü içime bu ay 2 gün gecikti hala regl olmadım

15 hafta diyorsun, onca zamana cinsiyet öğrenilir sence hamile olsan anlamaz misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…