Hamile olabilir miyim?

fatter

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2023
6
1
24
15 Eylülde regl olmalıydım ve o tarihten 3-4 gün önce pembe lekelenme yaşadım. Adet olamadım 22 Eylülde de bitmesi gerekiyordu 8 gün sürüyor bugün 4.gün hala olamadım. Kasıklarda tatlı ağrılar var ve göz kararması baş dönmesi yaşıyorum. Test yapsam çıkar mı ?

Çıkar tabii ki on gün geçmiş. Eğer istiyorsan umarım hamilesindir, istemiyorsan da hemen yarın regl olursun 😇

Çıkar tabii ki on gün geçmiş. Eğer istiyorsan umarım hamilesindir, istemiyorsan da hemen yarın regl olursun 😇
Peki kan testi mi erken gebelik testi mi yoksa normal bir test mi almalıyım çok bilgisizim kusura bakmayın 🥲 İstiyorum ama istemiyorum da çok karışık duygular içindeyim korkuyorum da hayırlı ve en güzeli olsun inşallah 🥳

Erkeni kalmamış ki kaç gün gecikmissin. Al normal test yeter.erkeni adet tarihinden önce alirlar:)
Çift çizgiyi görürsen kan verirsin

Erkeni kalmamış ki kaç gün gecikmissin. Al normal test yeter.erkeni adet tarihinden önce alirlar:)
Çift çizgiyi görürsen kan verirsin
Abla bende gebelik istemiyorum 3. 4.5.8.ve 15. haftalarda idrarda gebelik testi yaptım hepsi negatif artık güvenebilirmiyim içim rahat değil aslında reglda oldum 4 kere ama hamile olup regl olanları duydum şüphe düştü içime bu ay 2 gün gecikti hala regl olmadım 😔

Abla bende gebelik istemiyorum 3. 4.5.8.ve 15. haftalarda idrarda gebelik testi yaptım hepsi negatif artık güvenebilirmiyim içim rahat değil aslında reglda oldum 4 kere ama hamile olup regl olanları duydum şüphe düştü içime bu ay 2 gün gecikti hala regl olmadım 😔
15 hafta diyorsun, onca zamana cinsiyet öğrenilir sence hamile olsan anlamaz misin😅

X