Hamile olabilir miyim?

Cagrii04

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2017
33
7
29
Merhaba arkadaşlar. Son adet başlangıç tarihim 16.08.2020 eşimle ayın 29 ve 30unda birlikte olduk korunmadık. 29 cumartesi gecesi üç kez birleşmeden sonra ertesi gün hapı içtim fakat içtikten sonra tekrar birleşme oldu ve ertesi sabah yine bir birleşme oldu tekrar ilaç almadım. Yumurtlama günlerimde ilişkiye girmişim hamile kalma ihtimalim nedir?

Merhaba arkadaşlar. Son adet başlangıç tarihim 16.08.2020 eşimle ayın 29 ve 30unda birlikte olduk korunmadık. 29 cumartesi gecesi üç kez birleşmeden sonra ertesi gün hapı içtim fakat içtikten sonra tekrar birleşme oldu ve ertesi sabah yine bir birleşme oldu tekrar ilaç almadım. Yumurtlama günlerimde ilişkiye girmişim hamile kalma ihtimalim nedir?
ılacı ıctıkten sonra gırılen ılıskı ıcın hamılelıkten korur ıbaresı yok ılac prospektusunde. ılk 29 una kadar olanları korusa bıle sonrasını etkılemez. hamıle kalma ıhtımalın normla yumurtlama gununde cocuk yapmaya calısan ınsan ıhtımalıyle aynı. yanı benle :)

Şu an erken gebelik testi alsam sonuç verir mi adetime 3 gün var
10 gün cıvarı belli olmayabılır bence adetinizi bekleyın gecıkır ise test yaparsınız ilişki sonrası 12. Gün gibi testlerde çıkmaya başlıyor yada kan testi yaptırabılırsınız

X