Hamile olabilir miyim?

Trktgc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
3
0
32
merhabalar, adetime 3 gün kala(cumartesi) predictor erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan tahlili yaptırdım hemen ardından 5ten küçük çıktı sonucum. o gün kahverengi akıntım geldi. 1 gün arayla tekrar peçeteyle sildiğimde daha açık kahverengi akıntı geldi. adet günümde(dün) tekrar kan tahlili yaptım ve 7,04 çıktı. 1 gün gecikmeyle yani bugün yaptırdım 8,94 çıktı. batma, kasık ağrısı, kramp, şişkinlik var 2 haftadır. tahmini yumurtlama tarihim 4 şubat. ilişki tarihim de 2 şubat. değerler çok düşük değil mi? yarın doktora gideceğim ama çok korkuyorum ilk gebeliğimde düşük yaptım kalbi atmadan büyümeyi durdurmuştu çünkü:KK43:

merhabalar, adetime 3 gün kala(cumartesi) predictor erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan tahlili yaptırdım hemen ardından 5ten küçük çıktı sonucum. o gün kahverengi akıntım geldi. 1 gün arayla tekrar peçeteyle sildiğimde daha açık kahverengi akıntı geldi. adet günümde(dün) tekrar kan tahlili yaptım ve 7,04 çıktı. 1 gün gecikmeyle yani bugün yaptırdım 8,94 çıktı. batma, kasık ağrısı, kramp, şişkinlik var 2 haftadır. tahmini yumurtlama tarihim 4 şubat. ilişki tarihim de 2 şubat. değerler çok düşük değil mi? yarın doktora gideceğim ama çok korkuyorum ilk gebeliğimde düşük yaptım kalbi atmadan büyümeyi durdurmuştu çünkü:KK43:
takvıme gore dıye mı tahmını ??yumurtlama tarıhıne gore dollenme hesabında 14 gunluk bebıs oyle 8 degerde cıkmaz genelde. ama ıste bebısın rahme yerlesme zamanı 10 gunu de bulabıldgınden bhcg yukselmesı gec olabılıyo. dollenmeden 8 gun sonra bu deger cıkar genelde 7.04den 10 a yukselmelıydı .. bence bı kac gun sonra tekrarla testı. cok garıp artıp toparlayan bebısler de var ^^ ben gec yumurtladıgını dusunuyorum ama. ayın 2 sınden berı ılıskı olmadı mı? her sperm 2 3 gun yasamıyo. genelleme o. 4 undekı yumurtlama ıcın 2 sı bıraz erken gıbı ^^ ama ınsallah tutunmustur.

2 gün sonra normal test ile sabah ilk idrarla yap cnm bence

X