Hamile olabilir miyim yardımcı olun???

nevinsbrsz

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
115
33
20
Merhabayın ben geçen ay 27 Aralık adet oldum normalde 24 oluyodum gecikti geçen ay 27 sine oldum 29 una adetin 3.Günü doktora gittim özele hormon testi ve alttan muayene etti kist var dedi küçük küçük bi kaç ilaç ve klomen verdi 5 ocak da tekrar gittim kontrole yumurtalıkların büyümüş dedi süt hormonun yüksek dedi 3 günde bir 2 tane çok küçük dostinex diye ilaç kullandım ve bana ayın 6-7-8 ine üç gün üst üste ilişkiye gir dedi sonra siz kendi bildiğiniz gibi devam edin dedi ben bunları yaptım adetin geçerse hamilesin dedi eğer hasta olursan tekrar gel 3. Gün dedi benim ara ara sarı affedersiniz sümüksü akıntım oldu aşırı bel ağrım oldu ay ortasından itibaren bazen ağlayacak duruma geldim şu an da 24-27 arası adet olcam diye bekliyorum bugün olmadım henüz ne zaman olacağımı da bilmiyorum beklemedeyim ara ara şeffaf kokusuz akıntı geliyo bazen sarı beyaz karışım bazen ise beyaz kalın akıntı napcam bilmiyorum test yaptım dün ve sabah ilk idrarımla negatif çıktı ama idrarım da koyu sarı yardımcı olun lütfen.

canım benim biz nerden bilebiliriz ki.adetin geçsin test yaparsın,akıntı adet öncesinde de geliyor

X