Hamile olabilir miyim yardım lütfen

zelihakavuncu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2024
14
0
20
Kızlar adetim 11 gün gecikti test yaptım fakat negatif bugün ilişki sırasında kasıklarımdan karnıma doğru çok şiddetli bir sancı girdi ve sonrasında da 10 dk boyunca bu ağrı devam etti bir haftadır kasık bölgemde şişlik var ara ara idrar yolu enfeksiyonu oluyorum adetimin gecikmesinin 3.4. Günleri göğüslerimde hassiyet vardı şuan yok hamile olabilir miyim sizce

11 gün gecikmeyle testte çıkardı diye düşünüyorum. Adet gecikmesi yaşıyor olabilir misin? Sinir stres vs bunlarda çok etkiliyor.
Hele hamile kalmak istiyosan, onun stresi varsa ohoo daha çook gecikir 🥹
3 yıldır her ay pozitif bekliyorum. Her ay stresten gecikme yaşıyorum ben mesela..

Şuan da hamile kalmak istemiyorum eğer olursam diye stres yaptım sadece normalde çok düzenli bir adet dönemim yoktur ilk defa bu kadar gecikiyor biraz korkuyorum açıkcası başka bir hastalık olabilir mi diye

Bir de kan testi için randevu almama gerek var mı hastaneye gidip yaptırabilir miyim randevu bulmak gerçekten çok zor eğer oluyorsa hastanede kime hangi bölüme gidip yaptırabilirim bu konularda hiç bilgim yok

Bir de kan testi için randevu almama gerek var mı hastaneye gidip yaptırabilir miyim randevu bulmak gerçekten çok zor eğer oluyorsa hastanede kime hangi bölüme gidip yaptırabilirim bu konularda hiç bilgim yok
Acile gidip kan testi verebilirsin hemen..
Sağlık ocağından da kan verebilirsin ama 3 gün sonra çıkıyor sonuç.

Kızlar adetim 11 gün gecikti test yaptım fakat negatif bugün ilişki sırasında kasıklarımdan karnıma doğru çok şiddetli bir sancı girdi ve sonrasında da 10 dk boyunca bu ağrı devam etti bir haftadır kasık bölgemde şişlik var ara ara idrar yolu enfeksiyonu oluyorum adetimin gecikmesinin 3.4. Günleri göğüslerimde hassiyet vardı şuan yok hamile olabilir miyim sizce
İlişki sirasindaki ağrı; enfeksiyon ya da mantar kaynaklı olabilir. Ama 11 gün gecikme idrar testinde bile çıkar neden yapmadınız ?

Hiçbir değişiklik olmadı bende gecikmesi için bir neden bulamıyorum ilk defa böyle bir şey yaşıyorum bir hastalık olabilir diye endişeliyim fakat en yakın randevu ayın 18 inde o zaman doktora gidicem
Korkulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.enfeksiyon riskiniz yüksek. Antibiyotik kullandınız mı yakin zamanda ?

Yakın zamanda hiçbir ilaç kullanmadım fakat çok sık tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonum var oda bir iki gün sürüp geçiyor
Bağışıklığını düşmüş olabilir. Siz kendinizi korkutmayin. Sık sık idrar yolu enfeksiyonu olmak bile ilişki sirasindaki acınızı açıklar. Gecikmenin de inşallah kaynagi mevsimseldir. Gebelik düşünüyor musunuz ?

X