Hamile olabilir miyim? Beta Hcg 4,35 çıktı. Adetime 6-7 gün var.

muku_82

Guru
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
1
0
42
Merhaba kızlar,
24 gün önce düşük yaptım. Boş gebelikti, 8 haftalıkken kaybettim bebeğimi. Ancak embriyo hiç gözükmedi.5 hafta 2 günlük kadar büyümüş. o günden beri adet tarihimi net olarak bilmek için vucut ısımı ölçüyorum. Normal adet kanamalarım 28 günde bir oluyordu. Hep yumurtamın çatladığını hissederdim, bu sefer de hissettim. Ayın 7 sinde yumurtam çatladı. Zaten akıntımdan da anlaşılıyordu.Eşimle ayın 6'sında korunmadan birlikte olduk. tabi yumurtlama hemen ertesi gün olunca kuşkulandım. Bugün beta hcg değerime baktırdım. 4,35 çıktı. Adetime 6-7 gün var. Adet görmeden tekrar hamile olabilir miyim? Ya da düşük sebebi ile kalan beta hcg değerlerimi, aklım karıştı yaaa...Yumurtlama dönemi beta hcg nin sıfırlanması gerekmiyor mu? Düşük başladıktan 3 gün sonra kontrole gittiğimde doktorum rahim duvarının eski haline geldiğini söylemişti. Adet olacakmışım gibi kasıklarımda zaman zaman ağrı ve sancılar giriyor. Ne diyosunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…