hamile olabilir miyim acaba ?

ysmn123456

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2011
35
0
Kızlar mrb ben 20 günde bir adet oluyorum ve 6 gün sürüyor , en son adetim eylülün 29 unda bitti adetin bittiği ertesi gün ilişki oldu ve içe boşalma yaşandı , ovulasyon hesaplamaya baktığımda 20 gün den 14 gün çıkartmam mı gerekiyor? yumurtlama günüm bu yöntemle bakarsak adetin bittiği ertesi günden mi başlamış oluyor?

Ayrıca bu tarihte hamile kalmış olsam hemen belirtilerini görebilir miyim? Zira bende 3 gündür falan ara ara hafif bir kasık ağrısı ve az bişe de bel ağrısı var, ayrıca adet olmadan önce anlarsınız ya olacağınızı öyle bişeyde var sürekli wc ye gidyorum noluyo ben tekrar adet mi oluyorum acaba diye kontrol ediyorum ...

Yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum...

ılıskının uzerınden 10 gun gectı mı ?
kan testı yaptır

6 gün olmuş şu zaman zarfında hiç bişekilde öğrenemezsin
ne kanında belli olur nede hormonlarından idrara geçmiştir
bekliceksin en azından 1 hafta daha

Beklenen adet tarihinden 14 gün önce yumurtlama gerçekleşiyo canım
Hamile kalmış olabilirsin ama şu an maalesef anlaşılması için erken
en azından 1 hafta beklemen gerekicek sanırım

canim sende cok cauk adet görüyomusun... bir haftasini adete cikarirsak 2 haftada bir adet görmüs oluyosun.:44::44:21 ile 35 gün arası normalin alt ve üst sınırlarıdır. gerci bir gün önemli degil sende 20 günde bi görüyomusun ama hic doktoruna söyledin mi? sen yumurtlama dönemini 14 cikararak hesaplama o zaman dedigin hemen adet bitiminde yumurtlaman gerekiyo bu da zaten imkansiz...sen iyisimi adet bitiminden hemen sonra gün asiri iliskiye baslaki yumurtlama dönemini kacirma.simdi ise eger regl günün geldiyse bi test yap cünkü belirtiler bazen yaniltici olabiliyor...

Doktor düzenli olduğu sürece 20 günde bir olmanın normal bişe olduğunu söyledi bende çok şükür hep düzenli oluyorum , sabırla adet günümü beklicem artık ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…