hamile olabilir miyim acaba :(:(

tugce8787

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2012
138
4
merhaba arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim benim adetim düzensiz ve pkom var bu yüzden duphaston kullanmaya başladım ve arkasından yasmin kullandım son2 gün hapın bitmesi için...Adet kanamam bittikten sonra eşimle birlikte olduk 3 hafta oldu ve şu an da sağ ve sol tarafımda sancı var belim hafif ağrıyor,oturduğum yerden kalkarken başım dönüyor ve göğüs uçlarıma dokunduğumda hassasiyet var.Test yaptım negatif çıktı ama bilmiyorum yine de hamile olabilir miyim

belirtilere hiç takılmayın. çünkü ben belki 3-4 ay gebelik belirtilerinin tümünü yaşadım ama sonuıç negatifti. psikolojik te olabiliyor veya normal adet belirtisi de olabiliyor. en kesin sonuç adet geçince bakılan idrar testi veya kan testidir canım.
ilk gebeliğimde belirtilerim gebeliğimi öğrendikten sonra başlamıştı.
hayırlı haberlerini bekliyoruz canm

inşallah hayırlıı bakalım cesart edemiyorum test falan yapmaya yasmin kulanıyordum dün itti bugün ya da yarın adet olmam lazım kesin olmazsam doktora gidicem zaten hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…