hamile miyiz değilmiyiz sabırsız bekleyiş :))

bende bende bende :KK43: ama şu 10 gün nasıl geçicek bilmiyorum.bakalım bu ay bize müjdeli haber ler varmı

birlikte bekleyelim kızlar benim de bat 14 temmuz ALLAHTAN hayırlısını diliyorum 2 yılımız doluyor şimdiye kadar olmadı bakalım bu sefer olacak mı

benimde batım 5 temmuz 2 günüm kaldı az kaldı az kaldı diye oyalıyorum kendimi :KK52:

bende burda hamileyimmm die yazmayı çok istiorum fakat dr bize tüp bebek harici çok zor dedi yalnız size bişey sorcam umarım yardımcı olursunuz bana benim olmam gereken tarih 27 mayıstı bugün hala olmadım ve üstelik 25 de biraz fazla iş yapıp ağır kaldırmıştım o günü adet oldum gibi oldu sadece o gece sürdü bitti başkada hiçbişey yok dün test yaptım sonuç negatif peki ben neden olamıorum lütfen yardım edin..

bende burda hamileyimmm die yazmayı çok istiorum fakat dr bize tüp bebek harici çok zor dedi yalnız size bişey sorcam umarım yardımcı olursunuz bana benim olmam gereken tarih 27 mayıstı bugün hala olmadım ve üstelik 25 de biraz fazla iş yapıp ağır kaldırmıştım o günü adet oldum gibi oldu sadece o gece sürdü bitti başkada hiçbişey yok dün test yaptım sonuç negatif peki ben neden olamıorum lütfen yardım edin..
canım o yerleşme kanaması olmasın bir doktora görün bence.

bende bu mutlu haberi herkesle bir an önce paylaşmak istiyrum. 5 aydır istiyoruz eşim varikosel ameliyatı oldu bu ay 3. ayı doluyor 20 gün sonra tekrar test verecek. tek sevindiğim sey çok zaman kaybetmeden sorunu bulduk ve çözdük. şu an adetliyim umarım bu ay mutlu haberi alabilirim. rabbim isteyen herkesle beraber bana da versin.

6 ay onceki dusukle sonuclanan gebeligimden sonra ilk denemeye basladik ve herkes hemen olmaz diyor adetime 11 gun var ve ben cok sabirsizim Allahim nolur olsun ve bu defa beni terk etmesin aminnn

gece rüyamda idrar testiyaptım cift cizgi vardı :) bugun tekrarlasammı acaba erken ama belki de bi isarettir :) olamazmı_?

Yaptım canım silik cizgi cıktı kan testi verdim negatif cıktı bende gunumun gecmesini beklycem ole yapcam yoksa cok stres oluyorum 1 hafta sonra yapmayı dusunuyorum senın durumlar nasıl? :)

X