Hamile miyim?

Kk07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2016
2
0
27
Ayın 14ünde regl olmam gerekiyordu, fakat sevgilim geleceği için geciktirici primolut n kullandım. Bu sırada korunmasız ilişki yaşadım. Bu günler yumurtlama dönemim değildi. 5-6 gün kullandım bıraktıktan 2 gün sonra regl oldum. Normale göre az oldu fakat direk parçalar düştü. Takvime göre dün regl olmam gerekiyordu bugün de karnım ağrıyor fakat son reglim biteli 30 gün oldu, ben de endişeliyim. Bu arada rahmimde ve rahim ağzında polip var daha doktora gidemedim bunun için Sizce hamile olma riski nedir?

Riski bilmem ama hamile kalmak istemiyorsanız korunun lütfen. Risk her zaman var.

Hmm du bir sihirli küreme bakayım acaba hamile misinnn....
Yaw bizim gebelik testine benzer halimiz mi var...valla bu konular baydı artık...kaçıncı yüzyıldayız ama yaaa

Hmm du bir sihirli küreme bakayım acaba hamile misinnn....
Yaw bizim gebelik testine benzer halimiz mi var...valla bu konular baydı artık...kaçıncı yüzyıldayız ama yaaa

Ne tersliyorsun be, cevap vermek zorunda değilsin istemiyorsan

Koruncaksin arkadasim hersey olabilir al bi idrar testi yap kafan rahat olsun.

Tabi ki hamilesin.
İnsanlar ikiz bebek sahibi olmak için bu yolu deniyor, sende de tutmuşa benziyor.
Hayırlı olsun.

Bu tip konuları kapatıyoruz hem bölüme uygun olmadığından hemde konu sahibelerini koruma maksatlı.
Korunmasız ilişki yaşadığınız sürece herzaman risk vardır, hamile misiniz? Bunu bilemeyeceğim ama endişelerinizi gidermenin en iyi çözümü test yapmak ve bir daha önlem almadan ilişkiye girmemek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…