HAMİLE MİYİM

sasapom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
130
24
Kızlar Merhaba ,
Bilirsiniz belki bende pcoluyum , tedaviye daha başlamadım. Adetim 2 gün gecikti ucuz testlerden yaptım negatif çıktı. Ama şuanda şiddetli bel agrım var hareket edemiyorum resmen birden başladı , adet belirtilerim yok. Gögüslerimde 3 - 4 gün önce aşırı hassaslık vardı dokunamıyordum şimdi o kadar değil. Şimdi acaba hamile olabilir miyim erken gebelik testlerinden mi yapsam yoksa kan testi mi yaptırsam 2 gün geçikti sonuçta , cevaplarınız için teşekkürler.

--

KİMSE CEVAP YAZMIYOR MU

mrb canım. benim de göğüs kasık ağrısı olmuştu .adet 2 3 gün gecikti 1 gün sürdü. adetten 2 hafta sonr a testte - çıktı ben de umudumu kestim. ama ara ara aklıma geldikçe acaba olabilirmi diyorum göğüs ağrısı 1 hafta sürmüştü kasık da artık yok 1 haftadır. kusmaya dair hiçbişey yok. üstelik korunma hapı alıyorum. sen almıyorsundur?

ben de 2 gün geçtikten sonra yapmıştım çıkmıştı,bence olsa çıkardı cnm her ay belirti olmuyor.bir de sürekli düşünmekte vücüdun dengesini bozuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…