Hamile miyim?

Gullllll

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
2
0
34
Merhaba arkadaşlar ben Gül. 28 yaşında diş hekimiyim, evliyim. Geçenlerde eşimle korunmasız cinsel münasebet yaşadık ve bu beni çok korkuttu çünkü şu sıralar çocuk sahibi olmak istemiyorum. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle.

10 gündür aşırı stres (bu olaydan başka hiçbir şey düşünemedim) vardı üzerimde belki de bu yüzden 2sinde gelmesi gereken adetim 2 gün gecikerek 4ünde geldi. Benim adetim 6-7 gün sürüyor normalde bu sefer 3-4 gün sürdü sonrasında çok azaldı. Bu da aklıma üstüne görme olasılığını getirdi.

Sizce hamile olma ihtimalim var mı? Gebelik testini ne zaman yapmalıyım? Herkese teşekkürler :)

Stresten olma ihtimali cok yuksek bence bi kan testi yaptirin iciniz rahatlar cunku evde yapilan testler dogru sonuc vermeyebilir .

üstüne görme öyle 3 4 gündevam eden birşey değilmiş bildiğim kadaruyla. çok az akıntı şeklinde ve sadece 1 2 defa gelen birşeymiş. o yüzden bu sadece bir gecikmedir. hamilelik olduğunu sanmıyorum

üstüne görme öyle 3 4 gündevam eden birşey değilmiş bildiğim kadaruyla. çok az akıntı şeklinde ve sadece 1 2 defa gelen birşeymiş. o yüzden bu sadece bir gecikmedir. hamilelik olduğunu sanmıyorum

İlk 3-4 gün normal regl gibi devam etti ama şu sıralar dediğiniz gibi "çok az akıntı" şeklinde geliyor. Yorumunuz için teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…