hamile miyim?

---

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2014
3
0
2 ay öncesine kadar ertesi gün hapı kullandım adetim yeni bitmişti.o zamandan beri adet olmadım.15 gün içinde 3 kere test yaptım hepsi negatif çıktı.ama göğüslerim aşırı şiş ve adet öncesinde olduğu gibi karın ağrım yok mide bulantım da yok.ertesi gün hapı yüzünden gecikme olmus olabilir mi?

o kadar kişi baktınız da niye biriniz cevap vermiyosunuz?

2 ay once ertesi gün hapı kullandın bir defaya mahsus olarak. İlişkiden hemen sonrra sanırım. Ama bir daha hiç adet olmadın. Doğru mu anlamışım.

ertesi gün hapı hormonal bozukluk yapıyor. Hapı hemen aldıysan hamile değilsindir. Testler de negative çıkmış. Kan testi yaptırsan iyi olur diye düşünüyorum.

ama ertesi gün hapını aldıktan sonra yine ilişkiye girdim.

ama ertesi gün hapını aldıktan sonra yine ilişkiye girdim.

Ya anlamadım aslında 2 ay öncesine kadar ertesi gün hapı kullandım demişsin. Sanki sürekli kullanıyormuş gibi yazmışsın. Bir defaya mahsus olmak üzere çok acil durumlarda kullanılır ertesi gün hapı. Madem sonrasında da bir ilişki yaşayacaktın keşke doğum kontro l hapına başlasaydın.

Umaırm hamile değilsindir. Yarın bir laboratuvarda kan testi yaptır bence. Sonra da doğum k ontrol hapına başla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…