Hamile miyim?

kann

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
6
0
Arkadaşlar merhaba.
Ben erkek arkadaşımla 5 aylık bir ilişki yaşıyorum.1.ayın sonunda ilişkiye girdik.Aralıklı olarak sürekli giriyorduk.Bir ara korunmasız da yaptık.Bu sıralarda çok sıkıntılı dönemler geçirdik hamile olduğumu sanıp.Belirti yoktu ama sadece biz acaba dedik.Test yaptık sürekli ve hep negatif çıktı.Bugüne kadar da hiç aşmadı adet dönemim.Hep günü gününe.1 hafta kadar önce erkek arkadaşımlayken göğsümden süt geldi.Biraz özele giricem kusura bakmayın.Erkek arkadaşım biraz fazla sıkar ve oynar.Anladınız siz.Bundan mı acaba düşündük ama içimizi yiyo günlerdir.Daha yeni adetim bitti ve 3 hafta kadar önce test yapmıştık zaten negatif çıkmıştı.
Sorum şu:eğer hamile olsam ve bu süt hamilelikten dolayı gelse neden sürekli adet oluyorum ve neden bugüne kadar yaptığımız tüm testler negatif çıktı? Süt gelecek kadar ilerlemiş olsa neden regl olayım sürekli? Kafayı yiyeceğim hamile değilimdir dimi? Yarın tekrar test yapacağım.

Süt gelmesi bir hormonun yüksekliğinden kaynaklanıyor diye duymuştum bir kadın doğumcuya gözük istersen hamilemisin diyede kan testi en garantisi

X