Hamile miyim ?

AzRaBusra

Kuzucum :D
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2013
78
0
kızlar lütfen yardım normalde bnm adetim her ay 2 3 gün önce olur ve geçen ay bugün adet olmuştum acaba hamile olabilirmiyim?

ya sadece göğüslerim ağrıo ve çok yemek yeme isteği var bi kaç gün daha geçsin test yapıcam ama inş deilimdir çnkü kızım daha 8 aylık

Böyle anlamamız mümkün değil..
En basitinden siz idrar testi uygulayın evinizde..

mrb bencede en yakın zamanda bi idrar testi yapın..

tşk cnm inş yapıcam ama nası başa çıkıcam bilemiorum bi tane daha olursa

canım hiç öyle düşünme ya bak ne güzel rabbim vermiş sana bi tane.. şimdi onun olmadığını düşünsene ne kadar isterdin.. olursa eğer onun yeri de ayrı olur.. kucağna aldığında bu sözlerinin hiç biri aklının ucuna dahi gelmez.. hayırlısını dile güzelim neden endişelenip kendini strese sokuyosun ki..

eşimde istemio çok fazla ama olursa yapacak bişiy yok dioda evet hayırlısı olsun cnm ya bide daha 18 yaşındayım başa çıkabilirim inş

eşimde istemio çok fazla ama olursa yapacak bişiy yok dioda evet hayırlısı olsun cnm ya bide daha 18 yaşındayım başa çıkabilirim inş

güzelim yaşında küçükmüş ne deyim hakkında hayırlısı olsun..

cnm hamileyim herhalde sonuç pozitif
yarın hastaneye gidicem bakalım bi yanım çok sevinio bi yanım üzülüo

şimdiden tebrik ederim canım ya üzülecek şey mi aşk olsun yani beraber büyürler işte fena mı

Allah analı babalı büyütsün inş zamanla kabul edecektir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…