Hamile miyim ?

oranj

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2012
9
0
benimde bir sıkıntım var doktora bile gidemedim benim afacanlardan :) 1 ay içinde 5 gün arayla 2 sefer regl oldum ve öyle böyle değil dedim ölücem o derece baş dönmesi tansiyonumun düşmesi fln miğde bulantısıda çok ne yapıcam bilmiyorum 3 çocuk kapı dışarı çıkamıyorum ailemde yanımda yok anlıcanız yanlızım dostlarım yanlızım yanlız... az delilik var idare edin artık bir güler bir ağlarım hepinizi sanki aylardır tanıyor gibiym açtığınız konulardan cvplarınız bekliyorum

çok geçmiş olsun diceö ki geçsin afacaları Allah bagıslasın .. ay dolmadan yeni günü gelmeden irden fazla regl olmanın sebebi farklı rahatszlıklar olabılır damarlarla alakalı olabılır Allah muhafaza kist olabilir bunun için yani normal değil senın yapabılecegın bısey degıl bu ilaç la kesmeye calıssan :44: baska rahatsızlıklara yol acabılır sen ne yap et bence acile git ya da randevu al derhal gıt yanı tekrar geçmiş olsun

doğru söylüyorsun gitmem gerek bugün 7 gün oldu hala devam zaten 50 kiloydum iyice düştüm sağol canım benim en kısa zamanda gitmeye çalışıcam

doğru söylüyorsun gitmem gerek bugün 7 gün oldu hala devam zaten 50 kiloydum iyice düştüm sağol canım benim en kısa zamanda gitmeye çalışıcam

CANIM NE İLE KORUNUYORSUN bilindiği üzre riada yapar böyle şeyler dra gidince eminim eger rialıysan değiştiri ve adet düzenlemesi için günlük hapa başlatırlar bence aksatmadan git

CANIM NE İLE KORUNUYORSUN bilindiği üzre riada yapar böyle şeyler dra gidince eminim eger rialıysan değiştiri ve adet düzenlemesi için günlük hapa başlatırlar bence aksatmadan git

korunmuyorum gülüm ben ama ne bileyim karnımda acaip hareketlenme var allah korusun hamile olmayım 3 çocuk abooww mahfoldumben

canım ria ne oluyor ki acaba .s fransız kaldım ben şimdi

herkese merhaba .. yeni üye oldum ben de .. umarım hamilelik belirtileri olan ve hamile olmayı ümit eden herkesin ümidi boşa çıkmaz.. Ben birşey sormak istiyorum arkadaşlar.. 2 yıllık evliyim ve evlenmeden önce doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. fakat adetlerim hep düzensizdi ilaç kullandığım için düzenli oluyordu. daha sonra korunmayı bırakıp bebek için ilk adımı atmaya karar verdim ayrıca polikistik over da teşhis edilmişti bende. o yüzden hem korunmayı bıraktım hem de bebek istediğim için doktorm bana ilaç verdi adını yazmam doğru olur mu bilmediğim için adını yazmıyorum. fakat 10 gün içmem gereken bi ilaçtı ve on gün sonunda 2 ve ya 3. gün regl olmam gerekirken hala olamadım. bugn 16. gün ve geçen gün idrar testi yaptırdım. fakat kesin sonuç mudur değil midir emin olamıyorum. sizce birkaç gün dha beklemeli miyim yoksa poliskistik over olduğum için henüz hamile olmamış olabilir miyim ?? yardımcı olursanız çok sevinirim... ???

kızlar benmde diz kapaklarım çok ağrıyo oturunca bir yerden destek almadan zor kalkabiliyorum..gögüslerimde dolğunlaştı ve ucları ağrıyo sık idrara çıkıyorum..adtime 6 gün var ttest yaptım negatif çıktı daha öncede gebelik yaşadım ama kan pıhtılaşmam yüzünden düşük yaptm yne 1 hafta önce anlamıştım testte pozitif çıkmıştı ama bu sefer negatif çıktı..test yapmadn önce bitki çayı içmiştim idrarımı o etkilemiş olablrmi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…