Hamile miyim ?

gulcanosi

bebeğim sağ salim gel<3
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2012
139
0
kızlar merhaba 30 haziran son adet tarihim normalde 28 günde düzenli oluyor fakat 3 gün öncesinde sabah kalktıgımda o kadar mide bulantısı ve baş dönmesi olduki anlatamam normalde fazla yaşamam böyle bulantılar ve asla geçmez fakat o gün bi kaç saat sonra kendiliğinden geçti, tabi eşimle ben merakla hemen gidip test yaptık ve testte belirgin bir çizgi ve yanında çok çok silik ikinci bir çizgi çıktı ve ben anlayamadım yoktur diye düşündüm, bu sonuç ne demenk oluyor , ve adetim 1 gün geçti bulantılar devam ediyor bi kaç seferde korunmadn ilişkim olmuştu yardım lütfenn ben şimdi hamilemiyimm

2. çizgi var yok arası birşeydi çok az belli oluyodu tam belli olması gerekmezmi?:44:

tatlım gebeliğin ilk zamanlarında silik çıkar beta hcg değerinin daha düşük seviyelerde olmasından dolayı.Kutusunu dikkatli okursan silik sonuçlar da pozitif anlamında olur der.2. çizginin yanlış çıkması biraz düşük ihtimal yani büyük ihtimal hamilesin tatlım hayırlı olsun :) yarın sabah ilk idrarla yap o zaman hcg değeri idrarda en yüksek değerde oluyor yine çıkması lazım 2. çizginin hatta biraz daha belirginleşmesi lazım.Ben 4. gecikme günü 2 gram idrarla akşam üstü yapmıştım yine çıkmıştı hemen 2. çizgi ama senin 1 gün olmuş geçeli gittikçe belirginleşir o çizgi :) O da pozitif çıkınca ilk iş kan testi yaptır :)

Hamileliğin erken döneminde olduğun için ikinci çizgi silik çıkıyor. Tebrikler :)

teşekkürler arkadaşlar şuan şok durumdayım inanın ciddiye bile almamıştım o çizgiyi taki bi arkadaş bahsedene ve siz lerin yardımlarıyla aslında ben saglık personeliyim ama söz dogruymuş terzi kendi söküğünü dikemezmiş :KK1: şimdi bendemi o duyguyu yaşayacagımm inanılmaz:KK49::KK49::KK49:

arkadaşalar bu dolaştığım kaçıncı topikkk ben hamilemitim doktordan önce siz deyiverinnn yaa.....kasık ağrılarım avar akıntım var yorgunalsizizm bulantım yookk erken olduğu içinirrr...heralde...ama ben neyimmm??um deli gibi uyuyorummm manyak gibi yemek yiyorummm.... h

arkadaşalar bu dolaştığım kaçıncı topikkk ben hamilemitim doktordan önce siz deyiverinnn yaa.....kasık ağrılarım avar akıntım var yorgunalsizizm bulantım yookk erken olduğu içinirrr...heralde...ama ben neyimmm??um deli gibi uyuyorummm manyak gibi yemek yiyorummm.... h

test yaptınmı arkadaşım

yok tatlım test yapamadım işte batı beklioz doktora gtttm hamile olsan bile göremeyiz dedi zaman geçssin deddi işte bende bekleyemiyomm sizlere soruyorummm hamile olanlar ilk zanmanda ki belirtiler neler....

bende emin degilim ama büyük ihtimal hamilemişim benim sabahları şiddetli bulantı ve baş dönmesi oldu ve bir iki gündürde kasıklırım haifften agrıyo başkada birşey yok bende henüz senin 2. galiba ilkinde olmadımı belirtiler

evet amam ilkinde analayamadım öğrendiğimde üç aylıktı ve biraz üzücü olaylar yaşadığım içinnn hiççç ilk zamanlar nası geçiodu analayaamdımmm...şimdiii yumurtlamam zamanımda ilişkiye grdkkk hep eşimle ve ikigün sonra akıntım başladı kasık ağrılarım var uyku isteğim çoook yorgunluk mide bulantım yook o zatennn zaman sonra oluomuşşş onu biliorummm yemekle aram çok yoktu deli gini yiyoruummmm:)) nedir bu bebek de istyoruz yineeee....hamişş olma ihtiimalim ne acaba doktor bekle olsanda gözükmez dedi bekleyemiorumm ebnnn

evet amam ilkinde analayamadım öğrendiğimde üç aylıktı ve biraz üzücü olaylar yaşadığım içinnn hiççç ilk zamanlar nası geçiodu analayaamdımmm...şimdiii yumurtlamam zamanımda ilişkiye grdkkk hep eşimle ve ikigün sonra akıntım başladı kasık ağrılarım var uyku isteğim çoook yorgunluk mide bulantım yook o zatennn zaman sonra oluomuşşş onu biliorummm yemekle aram çok yoktu deli gini yiyoruummmm:)) nedir bu bebek de istyoruz yineeee....hamişş olma ihtiimalim ne acaba doktor bekle olsanda gözükmez dedi bekleyemiorumm ebnnn

anladım eger bende hamişsem yazarım belirtiler canım :KK16::KK16::KK16:

benimde ikinci çizgim çok silik çıkmıştı canım kesin hamilesindir benim son 1 ayım kaldı. hamile olmayan birinde ikinci çizgi çok silik de olsa dahi çıkmaz. haydi hayırlı olsun :)

inşallah canım hiç düşünmüyordum aslında eşim çok istiyordu çok sevinecek cuma gününe randevu aldım çok heyecanlıyımm:emir_bebek:

benimde ikinci çizgim çok silik çıkmıştı canım kesin hamilesindir benim son 1 ayım kaldı. hamile olmayan birinde ikinci çizgi çok silik de olsa dahi çıkmaz. haydi hayırlı olsun :)

ben hamile olmadığım halde silik 2. çizgiyi 3 farklı zamanda görenlerdenim:KK1:
siliklere çok güvenmeyin derim, heleki gebelik testiniz ucuz bişeyse.

bugün ikinci testimi yaptık bugün dahada belirgindi ve 5 gün oldu henüz adt olmadım cuma dr a gidecem ama belirtiler hamileyim diyor :KK9:

X