Hamile miyim ?

sürtünme ile sizce hamile kalınırmı?yüksek iht mi?

• evet

OY: 1 7,7%
  • hayır

OY: 7 53,8%
  • çok düşük bir iht

OY: 5 38,5%
  • yüksek bir iht

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    13
  • Anket Kapalı .

s.d.34

annesinin minnoşu:)
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
2.746
172
yani tam ilişki olmadan hamile kalınmaz ama ilişki olsa olurda çok az sperm kaçarsa bile hamile kalınır.

arkadaslar tam boşalma olmadan hamile kalınır mı?sürtünme yoluyla boşalma olmadan hamile kalma ihtimalimiz nedir

anladım canım ben böyle birşey yaşadım ve acaip pişmanım suan onun stresiyle oturuyorum boşalma olmadı sürtünmeyle bişiler yaşadık korkuorm

anladım canım ben böyle birşey yaşadım ve acaip pişmanım suan onun stresiyle oturuyorum boşalma olmadı sürtünmeyle bişiler yaşadık korkuorm

yani tam ilişki olmadan hamile kalınmaz ama ilişki olsa olurda çok az sperm kaçarsa bile hamile kalınır.

yani ilişki olmadı sadece sürtündük ve boşalmadığından emin nişanlım ama ben cok tedirginim yumurtlama günümdü bide ama hamile kalamam dimi bu şartlar altında cünkü boşalma olmadı ama benim vajinam ıslaktı buda benden gelen bişidi sanırım

için içini yiyorsa ertesi gün hapları falan oluyor tam olarak ne zaman böyle birşey yaşadın bilemiyorum ama taabi imkansıza yakın bir ihtimal bu ama ...

için içini yiyorsa ertesi gün hapları falan oluyor tam olarak ne zaman böyle birşey yaşadın bilemiyorum ama taabi imkansıza yakın bir ihtimal bu ama ...

4 gün önce oldu tedirginim ama sizlerde bu konuda bilgili insanlarsınız o yüzden danışmak istedim gerçekten imkansız gibi bir durum mu sizce için rahat etmelimi?

imkansız derken erkekten gelen ilk sıvı yani boşalma değil kayganlaşmayı sağlayan ıslaklık bazen o sıvıda sperm kalıntıları olabiliyor yani o sıvı akacakta içinde sperm olacakta senin içine girecekte falanda falan ama milyonda birde olsa ihtimal işte olabilirde yani tıp böyle diyor ama bana sorarsan hamile kalamk için bu kadar uğraşan insan varken bu kadar kolay yoldan hamile kalınırmı bence olamaz ..

imkansız derken erkekten gelen ilk sıvı yani boşalma değil kayganlaşmayı sağlayan ıslaklık bazen o sıvıda sperm kalıntıları olabiliyor yani o sıvı akacakta içinde sperm olacakta senin içine girecekte falanda falan ama milyonda birde olsa ihtimal işte olabilirde yani tıp böyle diyor ama bana sorarsan hamile kalamk için bu kadar uğraşan insan varken bu kadar kolay yoldan hamile kalınırmı bence olamaz ..

bende öyle düşünüyorum ama işte insanın içine kurt düstü mü düsüyor şimdi dört gözle adetimi bekliyorum daha bir haftadan fazla zaman var:KK43: birde erkek boşalırsa bunu anlar değilmi mutlaka ve birde bilirmisiniz bilmiyorum ama penisinin sürekli sert olması boşalmadığı anlamına gelir mi?

Son düzenleme:
Arkadaslr ltfen bilen herkes bisi yazsin cok korkuyorumm

arkadaslar tam boşalma olmadan hamile kalınır mı?sürtünme yoluyla boşalma olmadan hamile kalma ihtimalimiz nedir

imkansız gibi birşey boşalma olmadan bence korkma hamile olma ihtimalin çok çok düşük boşalma yani sperm olmadan hamile kalınmaz sonuçta ...

imkansız gibi birşey boşalma olmadan bence korkma hamile olma ihtimalin çok çok düşük boşalma yani sperm olmadan hamile kalınmaz sonuçta ...

o kadar stresliyim ki şu adetimi bekliyorum dört gözle of :KK43: tamda yumurtlama günümdü :KK43:

karnımda hafif bir ağrı var adet olacağım anlamndamıdır psikolojkmidir çözemedim ama inş çabuk geçer sizide oldukça sıktığımın farkındayım ama cahillik başa bela işte :KK43:

arkadaslar adet olcakmısım gibi karnıma bi agrı girio bi kaç gündür neyin nesi bi bilen varsa sölesin adet mi olucam acaba

böyle sert bir ağrı girio kasıklarıma anlıyamıyorum :KK43:

bence imkansız hamile değilsin boşuna sıkma kendini ama bi daha dikkatli ol bak sonra kaç gündür ne çekiyon.

bence imkansız hamile değilsin boşuna sıkma kendini ama bi daha dikkatli ol bak sonra kaç gündür ne çekiyon.

bidaha mı zaten asla böle tehlikeli bi işe girmem :KK43: gerçekten kaç gündür neler çekiorm yaşamadığım belirti kalmadı :KK43: adetim gecikmez inş :KK43:

Kizlar adet oldum bu tamamen kurtuldugumu gorir degil mi:)

X