hamile miyim

ben_kiymetlim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2011
122
1
kızlar yaklaşık bir yıldır duphaston kullanıyorum rahim inceliğim vardı.aynı zamanda pkoluyum ama adetlerim hep erken olurdu hapı içerken çok düzenli adet görüyordum bu ay ilaç kullanmadım ve adetim üç gün gecikti hamile olabilir miyinm yoksa hapı bıraktığım için mi gecikti ya değilsem diye tahlil yapamıyorum aynı durumda olanınız var mı

bu konuyu okuyanlar ollursa faydası olur diye yazıyorum.. hamile olmayı bekleyen arkadaşlar asla ümidinizi kaybetmeyin. hamilelik işi gercekten sadece su gun olur bugun olur işi değil. benim adetim 10 gun gecmişti Allah allah dedim hamile miyim yoksa.. negatif cıktı hem de kanda. sonra 15. gundu tekrar gittim yine yok. 22. gunde artık dedim bi rahatsızlık falan var bende heralde yinede bi idrar testi yapayım bi baktım pozitif....cok büyük sürpriz oldu.. sizlere de tavsiyem kendinizi sınırlamayın... siz inanın yeter

bu konuyu okuyanlar ollursa faydası olur diye yazıyorum.. hamile olmayı bekleyen arkadaşlar asla ümidinizi kaybetmeyin. hamilelik işi gercekten sadece su gun olur bugun olur işi değil. benim adetim 10 gun gecmişti Allah allah dedim hamile miyim yoksa.. negatif cıktı hem de kanda. sonra 15. gundu tekrar gittim yine yok. 22. gunde artık dedim bi rahatsızlık falan var bende heralde yinede bi idrar testi yapayım bi baktım pozitif....cok büyük sürpriz oldu.. sizlere de tavsiyem kendinizi sınırlamayın... siz inanın yeter

hellohappy ben hiç umudumu kaybetmemeye çalışıyorum bugün benimde adetimin 10.günü geçeli test yaptım ama negatif cumartesi kanda baktırmayı düşünüyorum ama içimden bir his bana hamilesin diyor böyle hissetmeme neden olan ne bilmiyorum ama öyle düşünüyorum sanırım sadece geriye sabretmek kalıyor çok teşekkürler bilgilerin için.

X