Hamile miyim?

cool1983

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
1.191
146
Arkadaşlar regllerim düzensiz olduğu için,adetimin kaç gün geciktiğini tam olarak bilemiyorum.En son 15 Ocak tarihinde olmuştum ve hala regl olmadım.Son 3 gündür her gün test yapıyorum, ilkinde yarım saat, ikincisinde 20 dakika en son dünkü testte 5 dakika sonra 2. çizgi soluk da olsa belirdi...Tansiyonum son günlerde çok düşük 9/ 6.

Öncelikle kan tahlili mi yaptırayım yoksa doktora mı gideyim karar veremedim.Hamileysem eğer, regl çok geçmese de bugün belli olur mu sonuç kan testiyle yada dr muayenesiyle ? Ya da doktor çok erken gelmişsin der mi ?

Çok kararsız kaldım, yardımcı olursanız çok sevinirim...

Arkadaşlar regllerim düzensiz olduğu için,adetimin kaç gün geciktiğini tam olarak bilemiyorum.En son 15 Ocak tarihinde olmuştum ve hala regl olmadım.Son 3 gündür her gün test yapıyorum, ilkinde yarım saat, ikincisinde 20 dakika en son dünkü testte 5 dakika sonra 2. çizgi soluk da olsa belirdi...Tansiyonum son günlerde çok düşük 9/ 6.

Öncelikle kan tahlili mi yaptırayım yoksa doktora mı gideyim karar veremedim.Hamileysem eğer, regl çok geçmese de bugün belli olur mu sonuç kan testiyle yada dr muayenesiyle ? Ya da doktor çok erken gelmişsin der mi ?

canım tebrikler büyük ihtimalle hamilesin çizgi çıktığına göre,
ancak bana sorarsan birkaç gün daha bekle tam gününü de bilmiyormuşsun
bu ay bn kimyasal gebelik yaşadım çizgim çktı hemen kana gittim ama 2 gün snra değerim düştü
çok üzüldüm sonra :KK43:
o yüzden işini sağlama al derim, testlerindeki çizgi koyulaşmaya başladğında
önce kan testine git kesinleşincede doktora gidersin,
hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin inş
:nazar:

eğer bir rahatsızlığın yoksa biraz daha bekle sonra kan testi yaptır . inşallah hamilesindir sabah ilk idrarrınla yap o zaman daha net bi fikrin olur gelişmeleri yaz :)

eğer bir rahatsızlığın yoksa biraz daha bekle sonra kan testi yaptır . Inşallah hamilesindir sabah ilk idrarrınla yap o zaman daha net bi fikrin olur gelişmeleri yaz :)

canım bencede bekle biraz bende çift çizgiyi gördüm biliyorsun ama reglime daha 4 gün var ben günümde gidecem iki günde bir test yapacam çizgi koyulaşırsa gidecem hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum sende bekle biraz çünkü olumlu sonuç alıp hemen kan testine koş diyende var sonradan test bozuk diye yıkılan da biraz daha bekle inş. Ikimizde hamişizdir ...

X