hamile miyim????

ErdeminE

mis kokulum iyi ki gelmis
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
1.008
1.422
34
hepinize selamlar...
kısaca anlatıcam; 13. günümde şüpheli bi ilişki yaşadık eşimle o günden sonra sürekli sol kasığımda ve belimde ağrı var, göğüs ucumda ise karıncalanmalar... adetim 28-30 gün arasında olur ve bugün 26. gün 1 damla kan gelmiş adet gibi değil sanki... aslında ilişki kaza gibi görünse de ben çok istiyorum anne olmayı eşim istemediği için korunuyoruz.. yorumlarsanız çok sevinirim...

kaza ile yaptıysanız kesin hamile kalırsın cnm:) biz istiyrouz deniyoruz sürekliii ama olmuyor:)
yarına kdr adet gibi kan gelmezse üstüne görme olmuş olursun oda hamile oldugunu gösterir cnm:)

aslında 6 ay önce hamile kalmıştım o zamanlarda bende istemiyordum 13. gün ki ilişki ile hamile kaldım prezervatifin yırtılması sonucu... o hamileliğim 6 hafta sonra düşükle sonuçlandı eşim de tekrar aynı üzüntüyü yaşayamam diyip hep korunmak istedi ama işte ben o duyguyu yaşadığım için hamile kalmayı hep istedim... bakalım nolcak canım

aa negüzel bi tesadüf inş hamile kalırsın cnmmm ve 9 ay sonra nurtopu gibi bi evladı kucagına alırsın inş:)

inşallah hamileyimdir canım ve inşallah en yakın zaman da sen de müjde alırsın...

ciiddi şekilde adet oldum, sorumun cevabını da almış oldum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…