Hamile miyim?

ebru_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
47
1
:18:selam kızlar aranıza bugun katıldım 28eylülde son adet gordum 5.6.gecıktıgım gunlerde1.net 2.silik çizgi olmustu doktora gıttım usten muyane ettı keseyı gormedı bekle dedıdun yaotıgım teste 2dk içersinde ıkı cızgıde net bır sekılde bellı oldu bende baska dr gıttım oda keseyı gormedı emınmısın hamıle olduguna dedı evete dedım erken gebelık olur dıs gebelık olur beta hcg ıstıycem dedı ve yaptıgım kanda beta hcgdegerı 121.27 cıktı dr gebelık var ama neden gozukmuyor pazartesı yıne yapıp kan testı karsılastırıyım dedı bu degere gore kac haftalık hamıleıym gebelık kanalda sonlanmıs olur dıs gebelık olabılır daha kucukde olabılır dedı yardım edın pazartesı gelmez ne kadar gecmesı lazım kese gorulmesı ıcın bu deger normalmı yardım lutfennn

Çok erken tatlım daha bildigim kadarıyla 7 haftalıkken ve sonrasında belli oluyo kese
Neden acele ediyorsunki :)) gözün aydın hamilesin işte bence gitme pazartesi günü boşuna yorma kendini 2.3 hafta geçsin öyle git tatlım :KK66:

kese görünüo ama neden bebek görünmüo alla alla bende merak ettim canım

kese görünüo ama neden bebek görünmüo alla alla bende merak ettim canım

yok canım ıkı drda keseyı gormedı ama sata gore 5.bucuk 6 olması lazım dıs gebelık dıye korkuttular benı sımdı 2.bucuk yasında olglum var bu ıkıncı bebegım olucak ınsaalh ama tedırgınım bu degere gore kesenın gozukmemesı normalmı

tatlım hayırlı olsun hamilesin 7. hatta 8. haftaya kadar karından çekilen usg de görünmeyebilir bebiş alttan bakmadımı doktorun?

canım hormon değerlerinin 1000 olması lazım ... ancak öyle görülür ultrasonda.. eğer kiloluysan karından görülmesi güçleşio küçük gebeliklerde vajinalle belki görülebilir.. hayırlı olsun

yok canım ıkı drda keseyı gormedı ama sata gore 5.bucuk 6 olması lazım dıs gebelık dıye korkuttular benı sımdı 2.bucuk yasında olglum var bu ıkıncı bebegım olucak ınsaalh ama tedırgınım bu degere gore kesenın gozukmemesı normalmı

alttan 1500 karından bakıldığında gözükmesi için değerinin 2000 ve üzeri olması gerekiyor. hatta doktor bana düşük yaptığım gebeliğimde 4500 den bahsetmişti. korkma sakın. belki geç döllenmedir ve ondan daha küçüktür...

benim bildiğim kadarıyla istisnai durumlar hariç 6 haftalıkken görünür kese ben 7 haftalıkken gittim hem kese göründü hem kalp atışını duyduk

bende 6 haftalıkken gittiğimde kese görünmüş ancak bebiş görünmemişti.

dr. 2 hafta sonra gelmemi söyleiş 8 haftalıkken hem bebişi hemde kalp seslerini duymuştuk...

kızlar oglumda 5.bucuk haftada hem kese hem bebek goruldu ama bunda ne kadarlık oldugunu bıle anlamdım sevınmek ıstıyorum ama olmuyo bılmıyorum yaa

X