Hamile miyim?

sedarrades

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
8
0
merhaba arkadaslar..

Ben 6 aylık evliyim,eşimle kasımın 28 inde ilişkiye girdik ondan önceki adetimin ilk gunu ayın 16sıydı, normalde 28 gunde bir adet olyuorum fakat bukez bi kaç gun gecikti suan cok erken oldugunu düşündüğüm için hamile kalmak istemiyorum ve eşim suan calısmıyor sürekli evde ondan gizli test yapamıyorum acaba hamile olabilir miyim yoksa stresten kaynaklı olabilir mi? bilgilerinizi benimle paylaşır mısınız?

hamile olabilirsin canım durum zor senin için ama bak biz istiyruz olmuyo Allah hayırlısını versin inş

allah size de inşallah istediginiz gibi hayırlı bir evlat verir teşekkür ederim eger hamileysemde kürtaj düşünüyorum cok korksamda henüz bebek için çok erken

bilemiyorum suan 6 aylık evliyim daha cok yeni düşünüyorum kafayı yemek üzereyim hamile olup olmadıgımı bile bilemiyorum suan acaba yumurtlama dönemine mi denk geldi ne olup ne bitti hiç bir bilgim yok

bilemiyorum suan 6 aylık evliyim daha cok yeni düşünüyorum kafayı yemek üzereyim hamile olup olmadıgımı bile bilemiyorum suan acaba yumurtlama dönemine mi denk geldi ne olup ne bitti hiç bir bilgim yok
seninle aynı durumdayım canım adetimi 13 gün geçti ama gelmedi ben idrar testi yaptım ama negatif yarın sağlık ocağına gidip kan vereceğim her şeyin hayırlısı. vallahi hamilelik için adet olacağın günden 14 gün çıkarın ve o tarihin 3 gün öncesi ve sonrası riskli deniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…