Hamile miyim

elif1020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
12
2
25
Ablalar selam 19 eylülde regl oldum. 23 eylülde bitti. Dün pembe kırmızı şekilde ara ara lekelenmem oldu bugünde devam etti kahverengi pembe renginde sizde yerleşme kanaması olabilir mi yeni evliyim lütfen fikir verin yarın doktora gitmeli miyim

Erken gebelik testlerinden kullan bakalım çizgi çıkarsa doktora görünmede fayda var umarım güzel sonuçlar alırsın 🙏🏻

Erken gebelik testlerinden kullan bakalım çizgi çıkarsa doktora görünmede fayda var umarım güzel sonuçlar alırsın 🙏🏻
Az önce yaptım tek çizgi ama erken yaptığım için negatif olduğunu söyleyenler var imkansız mı hamile olmam çok istiyordum:KK43:

Regl günün zamanında mı oldu zamanında regl olduysan ve her zamanki gibi aynı sürede sürdüyse gebelik olmuyor ama içinde bir his varsa hastaneye gidip beta hcgne bir baktır derim seni en iyi sen bilirsin 🙏🏻

Hiç regl düzensizliğim olmadı bu ay regl sonrası 10. Gün bu oldu negatif sonuç görmekten korkuyorum ama mide bulantım da var :KK43:

Ablalar selam 19 eylülde regl oldum. 23 eylülde bitti. Dün pembe kırmızı şekilde ara ara lekelenmem oldu bugünde devam etti kahverengi pembe renginde sizde

Ablalar selam 19 eylülde regl oldum. 23 eylülde bitti. Dün pembe kırmızı şekilde ara ara lekelenmem oldu bugünde devam etti kahverengi pembe renginde sizde yerleşme kanaması olabilir mi yeni evliyim lütfen fikir verin yarın doktora gitmeli miyim
Tutunmada kan öyle gelmez hemen bir kaç ay gecer . Düşük de agri olur . Ama adetinde gecikme vs var mi

Bebek olsa bile bu kadar erken testte belli olmaz

Ne zormuş beklemek hiç hamile olup regl olana denk gelmedim imkansız mıdır kanama olsa hamile olunmaz mı
23 eylülde regliniz bitmiş muhtemelen şu an yumurtlama dönemindesiniz bu sebeple de ara kanama yaşadınız. Benim de yumurtlama döneminde kanamam olur. Daha yumurtlama dönemi yeniyken nasıl testte çıksın en az 14 gün üstüne koymanız lazım. He diyelim regli biter bitmez yumurtladınız da döllendi yumurta (ki çok düşük bir ihtimal) o bile testte çıkmaz şu an

Adet olduktan sonra nasil gebe kalcaksiniz acaba?

X