Hamile miyim

mkrrmdyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
43
2
25
Arkadaşlar 4 Eylül'de adet oldum daha sonra ovulasyon günlerini hep takip ettim gün aşırı ilişki yaşadım son hemen hemen 1 haftadır bel kasık ağrısı dudak kenarında yara ve hafif göğüslerim açıyor test için ne kadar beklemem lazım benim gibi hamile kalan var mı cevap veririseniz teşekkür ederim

Arkadaşlar 4 Eylül'de adet oldum daha sonra ovulasyon günlerini hep takip ettim gün aşırı ilişki yaşadım son hemen hemen 1 haftadır bel kasık ağrısı dudak kenarında yara ve hafif göğüslerim açıyor test için ne kadar beklemem lazım benim gibi hamile kalan var mı cevap veririseniz teşekkür ederim
Galiba aynı gunlerde yumurtlama olmuşuz bende en son ayin 5 inde oldum şuan senin ki gibi kaşık agrim göğüs ağrım var dün test yaptım silik çıktı 2 gün kaldı adetime sende test yap istersen bilmiyorum hamilemiyim güvenemiyorum testlere

Eklentiler

• 1000016809.jpg
    1000016809.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 40
Galiba aynı gunlerde yumurtlama olmuşuz bende en son ayin 5 inde oldum şuan senin ki gibi kaşık agrim göğüs ağrım var dün test yaptım silik çıktı 2 gün kaldı adetime sende test yap istersen bilmiyorum hamilemiyim güvenemiyorum testlere
Ee hamilesin kırmızı vermiş resmen kuruma çizgisi felan da değil kan ver netleşşsin

Şuan sana düşman olabilirim hem kızdm hem sevindim ne acelen vardı ilk aydan azıcık gezip vakit geçirseydiniz ya 😏
Yine de gözün aydın şimdiden bizde 2.5 yıldır denioruz olur inşallah bizim de yakın zamanda 😂
Dua edicem senin için canım inşallah yakın zamanda sende olumlu sonuçlar alırsın 😘

X